زنگ انقلاب توسط کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس اشکذر

زنگ انقلاب توسط کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس اشکذر

|زنگ انقلاب توسط کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس اشکذر از هلال ۱۴۷|

به مناسبت ایام ا… دهه فجر و همچنين وارد شدن امام و پيشوا خمینی(ره)زنگ انقلاب در کانون دانش آموزی هلال احمر مدرسه دخترانه رضوانی اشکذر،به صدا در آمد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دراین برنامه جذاب و جالب و خوب دست يار فرماندار،رئیس اداره تبلیغات اسلامی،مسئولین آموزش و همچنين پرورش شهرستان و همچنين پرسنل هلال احمر شهرستان و همچنين اعضا کانون دانش آموزی هلال احمر حضور داشتند.

دست يار فرماندار در خصوص نقش دانش آموزان و همچنين زنان در انقلاب،وسیره حضرت فاطمه (س) سخنانی ایراد فرمودند،سپس زنگ انقلاب توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی نواخته شد و همچنين سپس کلیپ نوای انقلاب،کاری از دانش آموزان کانون، به نمایش گذاشته شد.

وی یاد و همچنين خاطره همه کسانی که در راه پیروزی انقلاب تلاش کردند ولي بايد توجه داشت امروز نیستند را گرامی داشت و همچنين گفت: امیدواریم تا جایی که قدرت داریم در راه اعتلای ارزش‌های انقلاب تلاش کنیم.

این مقام مسئول اجرای طرح دادرس را یک ضرورت در مدارس اعلام کرد و همچنين از سرويس ها و خدمات امدادگران هلال احمر بعداز انقلاب بخصوص در دوران دفاع مقدس در حوادث غیرمترقبه و همچنين اموزشهای امدادی در دوران عادی،صحبت کردند.

برگزاری جشن انقلاب در کانون غنچه های هلال احمر بهاباد

جشن جهلمین پیروزی انقلاب اسلامی در کانون غنچه های هلال احمر شهرستان بهاباد برگزار شد.

حسن رضاپور رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد گفت : کانون غنچه های هلال احمر شهرستان بهاباد با هدف نهادینه کردن فرهنگ انقلابی و همچنين نوع دوستی اقدام به برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی و همچنين امدادی با رویکرد کمک به همنوع کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد گفت : غنچه های هلال احمر بهاباد با اجرای مراسم نمادین  وارد شدن امام و پيشوا، غبار روبی، اجرای زنگ انقلاب، برپایی ایستگاه نقاشی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های آذین بندی به استقبال سالگرد پیروزی انتقلاب اسلامی رفتند.
وی بیان داشت : اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران توسط غنچه ها ، آشنایی با زندگی امام و پيشوا خمینی (ره) و همچنين چگونگی پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های غنچه های هلال احمر بوده است.

رضاپور در پایان خاطرنشان کرد : غنچه های هلال جمعیت هلال احمر سرمایه های کوچک ما خواهند بود که در آینده به گنجی پهناور و بزرگ تبدیل خواهند شد و همچنين در صورت آموزش صحیح و همچنين هدایت ایشان در مسیر بشردوستی، شاهد اعتلای سطح داوطلبان و همچنين امدادگران عضو این نهاد غیردولتی خواهیم بود.

زنگ انقلاب توسط کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس اشکذر در تاریخ ۱۰ February 2019 | 9:23 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “زنگ انقلاب توسط کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس اشکذر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *