زلزله هشت ریشتری با آثارشوق و همچنين نشاط اجتماعی و همچنين فردی در هلال احمر استان اصفهان

زلزله هشت ریشتری با آثارشوق و همچنين نشاط اجتماعی و همچنين فردی در هلال احمر استان اصفهان

|زلزله هشت ریشتری با آثارشوق و همچنين نشاط اجتماعی و همچنين فردی در هلال احمر استان اصفهان از هلال ۱۴۷|

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و همچنين متغاير و متفاوت ویژه زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان در تابستان سال شمسي جاری توسط این جمعیت خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی با بیان این خبر گفت : تابستان ۹۷ در سراسر پایگاههای زمان بيکاري و اوقات تفريح جمعیت هلال احمر استان اصفهان همراه با برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزشی، فرهنگی و همچنين تربیتی در راستای غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح کودکان، جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان و همچنين جذب و همچنين نگهداری اعضا تابستان متغاير و متفاوت تری بود.

وی در این زمینه تصریح کرد: برگزاری کلاسهای آموزشی، ورزشی، هنری تا کارگاههای مهارتهای زندگی، خلاقیت، سواد عاطفی، سبک زندگی سالم ، پیشگیری از ایدز و همچنين اعتیاد و همچنين صرفه جویی در مصرف انرژی به ویژه آب و همچنين نیز برگزاری اردوهای شهرستانی و همچنين بوم گردی تا اردوهای استانی طریق معرفت و همچنين شرکت اعضا در اردوهای کشوری شامل این برنامه جذاب و جالب و خوب ها می باشد.

خانبازی افزود: اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های بشردوستانه شامل کاروان های نیکوکاری، بازدید از مراکز نگهداری از معلولین و همچنين سالمندان، اهدا اقلام مورد نیاز مراکز، اهدا خون، برپایی و همچنين بازدید از نمایشگاههای فرهنگی و همچنين حضور تیم سحر در منطقه سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين ارائه برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی قسمت و بخش دیگری از برنامه جذاب و جالب و خوب های زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان در تابستان ۹۷ با عنوان تابستان هشت ریشتری بوده است.

وی در نهایت گرامیداشت مناسبتهای مذهبی همچون دهه کرامت، روز دختر و همچنين سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و همچنين حضرت زهرا سلام الله علیها را که با استقبال بسیار خوب جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان مواجه گردید از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های این طرح عنوان کرد.

گفتنی است: برنامه جذاب و جالب و خوب های زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان تا پایان تابستان سال شمسي جاری در تمامی شعب و همچنين مراکز جمعیت هلال احمر سراسر استان ادامه خواهد داشت.

زلزله هشت ریشتری با آثارشوق و همچنين نشاط اجتماعی و همچنين فردی در هلال احمر استان اصفهان در تاریخ ۱۹ August 2018 | 1:14 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “زلزله هشت ریشتری با آثارشوق و همچنين نشاط اجتماعی و همچنين فردی در هلال احمر استان اصفهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *