رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق خبر داد: تجلیل از جوانان فعال جمعیت هلال احمر بافق

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق خبر داد: تجلیل از جوانان فعال جمعیت هلال احمر بافق

|رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق خبر داد: تجلیل از جوانان فعال جمعیت هلال احمر بافق از هلال ۱۴۷|

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از تجلیل از جوانان، امدادگران و همچنين نجاتگران فعال این جمعیت با اختصاص سانس فیلم کمدی هزارپا در راستای طرح شوق رویش خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ جعفر حسن پور رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق اظهار داشت: تجلیل از جوانان، امدادگران و همچنين نجاتگران فعال این جمعیت در راستای طرح شوق رویش و همچنين مقارن با هفته حکومت با اختصاص سانس فیلم کمدی هزارپا توسط روابط عمومی سنگ آهن مرکزی ایران بافق به مناسبت تقارن هفته حکومت و همچنين عید غدیر برگزار شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت: انجام فعالیت های فرهنگی از الویت های کاری این جمعیت می باشد که به صورت منظم برای جوانان عضو و همچنين فعال جمعیت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين اجرا می گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه تعداد زیادی داوطلب در مجموعه هلال احمر و همچنين در پایگاه هایی که در جاده ها گسترده شده است برای تحقق اهداف جمعیت، تلاش می کنند، ابراز امیدواری کرد تا بتوان فرصت بیشتری برای شکوفایی جوانان در جمعیت هلال احمر و همچنين ارائه الگوهای شاخص به جامعه فراهم کرد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق خبر داد: تجلیل از جوانان فعال جمعیت هلال احمر بافق در تاریخ ۸ September 2018 | 12:29 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق خبر داد: تجلیل از جوانان فعال جمعیت هلال احمر بافق”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *