روستائیان شهرستان ماهشهر زیر چتر حمایت حمایت سرويس ها و خدمات بهداشتی دانشجویان هلال احمری

1-1-300x225.jpeg

روستائیان شهرستان ماهشهر زیر چتر حمایت حمایت سرويس ها و خدمات بهداشتی دانشجویان هلال احمری

|روستائیان شهرستان ماهشهر زیر چتر حمایت حمایت سرويس ها و خدمات بهداشتی دانشجویان هلال احمری از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت جمعیت هلال احمر شهرستان ماهشهر از برگزاری اردوی یک روزه سرويس ها و خدمات بهداشتی و همچنين فرهنگی در روستاهای این شهرستان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان؛ یاسرزائری اظهار داشت: ین اردوی فرهنگی، بهداشتی طی یک روز با حضور اعضای فعال کانون دانشجویی با هدف ایجاد انگیزه،تقویت روحیه اعضا،وارتقاسطح سلامت روستائیان برگزارشد.

وی افزود:اعضا کانون دانشجویی این دانشگاه به همراه اکیپ بهداشتی به ارائه سرويس ها و خدمات از این قبیل ارائه آموزش ها در حوزه بهداشت و همچنين سلامت به شهروندان و مردم شهر روستا به خصوص کودکان و همچنين زنان ، آموزش بهداشت دهان ودندان  پیشگیری از بیماری های واگیردار،عقرب زدگی وتعذیه سالم  پرداختند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماهشهر بیان کرد: روستائیان اقشار کم برخورداری خواهند بود که بایدد دستگاه های متولی با برگزاری کاروان های سلامت و همچنين نیکوکاری به صورت مدون از شیوع بیماری های واگیر دار جلوگیری کنند.
وی گفت: جمعیت هلال احمر بر حسب وظیفه ذاتی خود و همچنين با هدف نشر فرهنگ نوع دوستی و همچنين معرفی هلال احمر به فعالیت در این حوزه می کند.

 

روستائیان شهرستان ماهشهر زیر چتر حمایت حمایت سرويس ها و خدمات بهداشتی دانشجویان هلال احمری در تاریخ ۳۱ May 2019 | 10:25 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روستائیان شهرستان ماهشهر زیر چتر حمایت حمایت سرويس ها و خدمات بهداشتی دانشجویان هلال احمری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *