“روز طبیعت” در پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی استان کرمان

“روز طبیعت” در پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی استان کرمان

|“روز طبیعت” در پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی استان کرمان از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان استان کرمان از فعالیت و همچنین سرویس ها و خدمات ارزنده همیاران جوون در سیزدهمین روز از بهار در پست های ایمنی و همچنین سلامت آن استان خبر داد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ کیوان علیزاده گفتن کرد: با توجه به شرایط ویژه ای که در خصوص حضور حداکثری شهروندان و مردم شهر در روز ۱۳ فروردین در سایر نقاط گردشگری استان بوجود می آید، بیش از ۷۰ فرد یا شخص از همیاران جوون دراین روز در قالب پست های ثابت و همچنین سیار به گردشگران خدمت رسانی کردند.
نمایش مسابقه پهناور و بزرگ “طبیعت بدون زباله” در شهرستان سیرجان
ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان گفت: امسال در روز ۱۳ فروردین همیاران جوون آن جمعیت خوش درخشیدند.
او همچنین گفتن کرد: افراد جوانان جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست در طبیعت بین مسافران پاکت زباله توزیع کردند.
ایشان در ادامه افزود: هنگام توزیع پاکتهای زباله، تراکتهایی در خصوص حفظ محیط زیست نیز بین عموم شهروندان و مردم شهر توزیع شده می باشد.
حسینی در ادامه افزود: در هنگام بازگشت مسافران و همچنین شهروندان سیرجانی از محلتفریح،زباله هایی که با کمک آن عزیزان جمع آوری شده بود، به ازای تحویل هر پاکت زباله یک کارت قرعه کشی به آن هم ها داده شد.
او همچنین خاطر نشان کرد: نتایج قرعه کشی آن فعالیت، در روزنامه های محلی چاپ و همچنین به اطلاع عموم همگان رسانده می می شود.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان در پایان یادآور شد: همیاران جوون سیرجانی جهت ترویج حفظ فرهنگ محیط زیست و همچنین کاشت نهال در بین عموم شهروندان و مردم شهر، بذر دانه بادام کوهی توزیع کردند تا آنها را در آن امر مهم شریک کنند.

فعالیت همیاران پست ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی در پست ارگ قدیم بم
دست یار جمعیت هلال احمر شهرستان بم گفت: همیاران جوون بمی در پست ایمنی و همچنین سلامت ارگ قدیم، امروز همچنین و علاوه بر راهنمایی مسافران و همچنین گردشگران فعالیت های امدادی نیز انجام دادند.
محسن توحیدی توضیح داد: پسربچه ای در ناحیه کف دست دچار آسیب شدیدی شده بود که همیاران جوون با اقدامات موقع شستشو و همچنین ضدعفونی، پانسمان، بانداژ برروی مصدوم، او همچنین را امدادرسانی کردند.
او همچنین یادآورشد: افراد اکیپ تیم سحاب نیز همچنین و علاوه بر خدماتی همچون شناسایی محل های پر خطر در اطراف ارگ و همچنین اطلاع رسانی به عموم شهروندان و مردم شهر، جمع آوری زباله و همچنین توزیع پاکت زباله، هدیه به کودکان، مقدار و اندازه گیری تست فشارخون و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات امدادی به مصدومین سرپایی  در خصوص انواع سوختگی و همچنین عوارض آن هم نیز آموزش هایی به علاقه مندان ارائه کردند.
اکیپ تیم سحاب شهرستان کرمان روز پرکاری را تجربه کردند
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان گفت: همزمان با روز ۱۳ فروردین، اکیپ سیار سحاب آن جمعیت با حضور در بوستان، پارک ها و همچنین مکان های تفریحی آن شهرستان، سرویس ها و خدمات ویژه و همچنین شایسته ای انجام دادند.
حسین سام زاده تصریح کرد: اکیپ تیم سحاب با توزیع بروشور و همچنین بسته های فرهنگی در خصوص حفظ و همچنین نگهداری محیط زیست،گردشگران را به آن امر مهم دعوت کردند.
او همچنین گفتن کرد: همچنین همیاران سحاب با جمع آوری زباله هایی که در مکان های مذکور، شهروندان و مردم شهر را به جمع آوری زباله ها تشویق کردند.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان یادآور شد: افراد تیم سحاب امروز از حضور شهروندان و مردم شهر در مکانهای گردشگری بهره بری و استفاده کردند و همچنین آنها را به کمپین ملی “نه به تصادفات جاده ای” دعوت کردند.
فعالیت تیم سحاب شهرستان کهنوج در روز طبیعت
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کهنوج گفت: همیاران جوون اکیپ سحاب با همتی مضاعف نسبت به روز های قبل، روز طبیعت را سپری کردند.
رشیدی گفتن کرد: در  آن روز اکیپ دوچرخه سوار سحاب آن شهرستان با حضور در دامان طبیعت، ۲۰۰ کیسه زباله و همچنین ۳۵۰ بروشور های آموزشی در خصوص حفاظت از محیط زیست، موارد و نکات ایمنیدر سفر و همچنین نحوه خاموش کردن خاکسترهای بجا مانده در طبیعت را توزیع کردند.
او همچنین در ادامه خاطر نشان کرد: همیاران سحاب امروز در جمع آوری زباله ها در طبیعت نیز پیش قدم بودند، آنها با انجام آن فعالیت باعث شدند افرادی که در محل حضور داشتند به جمع آوری زباله ها بپردازند.
رشیدی تصریح کرد: رکاب زنان سحابی، امروز بر روی ۶ مصدوم با مصدومیت هایی از قبیل “تشنج و همچنین شکستگی در ناحیه سر”مواجه شدند که اقدامات امدادی بر روی مصدومان انجام دادند و همچنین همه آنها از امدادرسانی به موقع آن تیم ابراز خرسندی و همچنین رضایت کردند.
شایان ذکر می باشد همیاران سحاب کهنوجی، جهت مراجعین کننده به آن پست سیار مقدار و اندازه گیری تست فشارخون نیز را انجام دادند.

 

“روز طبیعت” در پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی استان کرمان در تاریخ ۲ April 2016 | 3:01 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““روز طبیعت” در پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی استان کرمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *