روزی مملو از شادی برای کودکان کردستانی/ مراسم گرامیداشت هفته ملی کودک در شهرستان دهگلان و همچنين سروآباد

روزی مملو از شادی برای کودکان کردستانی/ مراسم گرامیداشت هفته ملی کودک در شهرستان دهگلان و همچنين سروآباد

|روزی مملو از شادی برای کودکان کردستانی/ مراسم گرامیداشت هفته ملی کودک در شهرستان دهگلان و همچنين سروآباد از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته کودک مراسمی با حضور پرشور غنچه‌های هلال مهدهای کودک سطح شهرستان دهگلان در پارک لاله این شهرستان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان مسئول مسائل جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان گفت: به مناسبت روز جهانی و همچنين هفته ملی کودک برنامه جذاب و جالب و خوب ای با شعار “آینده را باید ساخت” در پارک لاله شهرستان دهگلان برگزار شد.

فاطمه رحیمی ضمن حضور در این مراسم و همچنين تبریک این روز به غنچه‌های هلال گفت: آموزش های خود امدادی و همچنين بشر دوستی به کودکان زمینه ساز جامعه ایمن است.

وی در همین زمینه ادامه داد: با این آموزش ها آینده‌ای ایمن را به کودکانمان هدیه می دهیم و همچنين بتوانیم از هم اکنون با ساختن آینده خوب روزهای بهتر و همچنين درخور توجه ی را شاهد باشیم.

وی افزود: این مراسم در سه قسمت و بخش کارگاه سفالگری، طرح دستهای مهربانی و همچنين اجرای سرود غنچه‌های هلال برگزار شد.

گفتنی است این مراسم با استقبال کانون غنچه های هلال و همچنين شهروندان و مردم شهر مواجه شد.

زنگ هفته ی ملی کودک در مدرسه روستای”تفلی” از توابع شهرستان سروآباد به صدا در آمد

رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان ضمن تاکید بر اینکه آموزش پناهگیری در هنگام زلزله به کودکان یکی از آموزش های اساسی است، افزود: هفته ملی کودک فرصتی برای اندیشیدن در مورد حقوق کودکان است.

هورامان عثمانزاده در این زمینه ادامه داد: حق ایجاد فرصت های برابر مانند شادی، نشاط، رفاه اجتماعی، آرامش و همچنين آموزش برای تاب آوری در حوداث شامل حقوق کودکان است.

وی در همین زمینه‌ ادامه داد: امسال در همین راستا مراسمات و همچنين زنگ هفته ملی کودک در مدارس کودکان دارای نیازهای ویژه اجرا شده است تا قدمی در راستای ایجاد فرصت‌های برابر انجام مي شود.

وی در همین زمینه ادامه داد: آموزش پناهیگری در هنگام زلزله، آموزش شعر خوانی و همچنين… به کودکان شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های برگزار شده در این روستا بود.

روزی مملو از شادی برای کودکان کردستانی/ مراسم گرامیداشت هفته ملی کودک در شهرستان دهگلان و همچنين سروآباد در تاریخ ۱۱ October 2019 | 9:48 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روزی مملو از شادی برای کودکان کردستانی/ مراسم گرامیداشت هفته ملی کودک در شهرستان دهگلان و همچنين سروآباد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *