رفت و آمد و مراجعه قریب به ۱۶۸ هزار فرد یا شخص به پست های ایمنی و همچنین سلامت هلال احمر قم

رفت و آمد و مراجعه قریب به ۱۶۸ هزار فرد یا شخص به پست های ایمنی و همچنین سلامت هلال احمر قم

|رفت و آمد و مراجعه قریب به ۱۶۸ هزار فرد یا شخص به پست های ایمنی و همچنین سلامت هلال احمر قم از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از رفت و آمد و مراجعه قریب به ۱۶۸ هزار فرد یا شخص به پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی از ۲۶ اسفند تا ۱۳ فروردین سال شمسی جاری در آن استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی، با اشاره به آنکه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نورزی تا ۱۵ فروردین ماه در آن استان ادامه دارد گفت: آن تعداد اشخاص به ۲۷ پست ثابت و همچنین سیار هلال احمر قم رفت و آمد و مراجعه کرده اند.

او همچنین با گفتن آنکه در آن طرح جوانان هلال احمر به صورت خودجوش از تمام کانون ها مشارکت داشتند تصریح کرد: آن تعداد  شامل ۹۳۵ فرد یا شخص روز فرد یا شخص آقا و همچنین ۲۸۹نفر روز از بانوان جهت خدمت رسانی به زائران نوروزی حضوری فعال دارند.

مصباحی گفتن کرد: تا کنون ۱۳۴ هزار و همچنین ۴۹۴ ورژن و نسخه نقشه ایران و همچنین استان قم با معرفی منطقه ها و مناطق زیارتی و همچنین گردشگری و همچنین ۲۷ هزار و همچنین ۱۷۹ مورد بروشور موارد و نکات ایمنی و همچنین سلامت و همچنین ۳۷ هزار و همچنین ۱۷۰ مورد سایر محصولات فرهنگی توسط پست های هلال احمر در بین مسافران توزیع شده می باشد.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به برپایی ایستگاه های سلامت در آن پایگاه ها گفت: یک هزار و همچنین ۵۴۱ فرد یا شخص از سرویس ها و خدمات ایستگاه های سلامتی جهت گرفتن تست خون و همچنین قند خون بهره بری و استفاده کردند.

او همچنین افزود: همچنین جوانان آموزش دیده هلال احمر در طرح سحاب با دوچرخه های امدادی در داخل بوستان ها و همچنین جاهایی که امکان تردد خودروهای امدادی نیست، حضور پیدا کرده و همچنین کمک های امدادی و همچنین فعالیت های فرهنگی را ارائه کردند.
مصباحی رفت و آمد و مراجعه کودکان به فضای دوستدار کودک ۱۱۸۶ فرد یا شخص و همچنین بهرمندی نمازگزاران از خیمه های نماز را ۱۷۱۵ فرد یا شخص عنوان کرد.

او همچنین با اشاره به آنکه “بی گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم” شعار طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت می باشد گفتن کرد:پیاده سازی و راه اندازی کمپین نه تصادفات جاده ای در نهاد جوانان هلال احمر  باره ساز فعالیت فرهنگی عموم شهروندان و مردم شهر جهت کاهش تلفات تصادف بوده می باشد و همچنین  در آن مدت، اقشار شهروندان و مردم شهر و همچنین هنرمندان، ورزشکاران همصدا با مسولین ارشد استان قم با امضای میثاق نامه به آن کمپین انسان دوستانه پیوسته اند.

رفت و آمد و مراجعه قریب به ۱۶۸ هزار فرد یا شخص به پست های ایمنی و همچنین سلامت هلال احمر قم در تاریخ ۲ April 2016 | 2:39 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رفت و آمد و مراجعه قریب به ۱۶۸ هزار فرد یا شخص به پست های ایمنی و همچنین سلامت هلال احمر قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *