رفت و آمد و مراجعه بیش از ۳۲۰ هزار مسافر به پست های ایمنی و همچنین سلامت آذربایجان اروپایی

رفت و آمد و مراجعه بیش از ۳۲۰ هزار مسافر به پست های ایمنی و همچنین سلامت آذربایجان اروپایی

|رفت و آمد و مراجعه بیش از ۳۲۰ هزار مسافر به پست های ایمنی و همچنین سلامت آذربایجان اروپایی از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر آذربایجان اروپایی گفت: شانزدهمین طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی از ۲۶ اسفند ماه سال شمسی قبل آغاز و همچنین تا ۱۴ فروردین ماه سال شمسی جاری پایان یافت.

به نقل از روابط عمومی جوانان استان آذربایجان اروپایی : محمدرضا حاجی زاده با اشاره به تعداد مسافرین رفت و آمد و مراجعه کننده به پست های ایمنی و همچنین سلامت آن استان افزود: از ابتدای آغاز آن طرح  تا پایان آن طرح در ۱۴ فروردین بیش از ۳۲۰  هزار مهمان نوروزی با رفت و آمد و مراجعه به ۲۲ پست ایمنی و همچنین سلامت مستقر در ورودی های شهرستان ها و همچنین مراکز پر تردد و همچنین توریست پذیر از سرویس ها و خدمات و همچنین راهنمایی های آن هم بهرمند شدند.

دست یار مسائل جوانان استان آذربایجان اروپایی گفت : در دور اول سفر های نوروزی نزدیک به ۱۲۸۰۰ نماز گذار فریضه دینی خود را در بیست و همچنین دو خیمه نماز آن جمعیت ادا کردند و همچنین تقریبا ۲۰ هزار فرد یا شخص از سرویس ها و خدمات سلامت آن جمعیت شامل کنترل فشار خون و همچنین قند خون بهره بردند.

او همچنین در ادامه از میزبانی مسافرین کودک در فضای دوستدار کودک خبر داد و همچنین افزود : در طول ۱۸  روز طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی، ۲۲ چادر متعلق به نو نهالان و همچنین کودکان بوده می باشد که پذیرای بیش از ۱۲۳۰۰ کودک بود که با بازی های متنوع و گوناگون و مختلف، نقاشی و همچنین آموزش غیر مستقیم همچنین و علاوه بر پر کردن زمان بیکاری و اوقات تفریح آن کودکان، آنان با مفاهیم ابتدایی امداد و همچنین کمک های ابتدایی و اولیه آشنا شدند.

حاجی زاده در پایان گفت : در طول اجرای طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی قریب به ۱۵۵ هزار عدد بروشور، نقشه، اقلام فرهنگی و همچنین … دربین مسافران توزیع شده می باشد  و همچنین ۱۵۷۸ فرد یا شخص عضو – روز از شروع تا پایان طرح مشارکت داشته اند.

رفت و آمد و مراجعه بیش از ۳۲۰ هزار مسافر به پست های ایمنی و همچنین سلامت آذربایجان اروپایی در تاریخ ۳ April 2016 | 12:23 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رفت و آمد و مراجعه بیش از ۳۲۰ هزار مسافر به پست های ایمنی و همچنین سلامت آذربایجان اروپایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *