رفاقت هایی از جنس مهربانی و همچنين صلح

۱۳۴۰۳۰-300x225.jpg

رفاقت هایی از جنس مهربانی و همچنين صلح

|رفاقت هایی از جنس مهربانی و همچنين صلح از هلال ۱۴۷|

محسن نجات مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی از برگزاری بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی در استان خبر داد.

به نقل از رابط خبری مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از برگزاری بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر خبر داد و همچنين گفت: این دوره از مسابقات استانی ویژه خواهران و همچنين برادران بصورت مجزا در آیتم های اسکان اضطراری، حمل تخصصی مصدوم، ارزیابی مصدوم وCPR، آتل بندی وشکستگی و همچنين پانسمان خونریزی وبانداژ برگزار شد.

محسن نجات گفت: وجه تمایز این دوره از مسابقات نسبت به دوره های قبل دعوت از داوران استان گلستان برای بالا بردن کیفیت و همچنين کمیت این دوره از مسابقات بود.

وی در اختتامیه این دوره از مسابقات تشریح کرد: جوانان سرمایه های این مرز و همچنين بوم خواهند بود و همچنين آغاز گر تحولی نوع و همچنين حرکتی عظیم خواهند بود، مسابقات رفاقت مهر از برنامه جذاب و جالب و خوب های پویایی است که با ایجاد انگیزه وتلاش مستمردرجوانان باعث افزایش قدرت امدادی و همچنين مسیر پیشرفت جوانان در امداد و همچنين نجات برای خدمت به همنوعان را بالا میبرد.

وی ادامه داد: مسابقات رفاقت مهر با ایجاد رفاقت هایی از جنس مهربانی زمینه ساز ترویج فرهنگ بشر دوستی و همچنين خود امدادی است و همچنين تجربه و مهارت بالا کارگروهی را در بین جوانان افزایش میدهد.

محسن نجات ابراز امیدواری کرد: در برگزاری این دوره از مسابقات توانسته باشیم گامی موثر در رسیدن به اهداف عالیه جمعیت هلال احمر و همچنين آموزش نیروی امدادی متخصص برای خدمت به شهروندان و مردم شهر برداشته باشیم.

 

رفاقت هایی از جنس مهربانی و همچنين صلح در تاریخ ۱۵ September 2018 | 11:31 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رفاقت هایی از جنس مهربانی و همچنين صلح”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *