راه اندازی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی

۰۹۳۱۱۰-300x147.png

راه اندازی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی

|راه اندازی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی از هلال ۱۴۷|

نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی با مدیرحوزه های علمیه استان و همچنين نماینده ولی فقیه،معاونین جمعیت استان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی,محسن نجات مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان دراین نشست بیان کرد: فعال سازی کانون ها و همچنين هماهنگی فعالیت پیش رو این کانون ها براساس تفاهم نامه و همچنين دستورالعمل کانون های طلاب بررسی شد.

وی گفت: روحانیون در کانونهای طلاب هلال احمر طلایه داران امداد معنوی خواهند بود وما از این ظرفیت در راستای اهداف جمعیت هلال احمر بهره بري و استفاده خواهیم کرد.

محسن نجات افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) حرکت جوانانه در کانونهای دانشجویی آغاز و همچنين در کانونهای طلاب نیز اجرایی خواهد شد.

مدیر حوزه علمیه استان نیز با تقدیر از مسئولان این جمعیت در این دیدار و همچنين اقدامات انجام شده، گفت: در صورتي که طلاب از نگاه تخصصی هلال احمر به حوزه معارف دینی وارد شدن پیدا کنند، می توانند کارهای خوبی را در زمینه تبلیغ انجام دهند.

حجت الاسلام سالاری مکی ایجاد کانون های طلاب و همچنين برگزاری کارگاه های آموزشی را خواستار شدو افزود:اعضای کانون‌های طلاب می‌توانند همچنين و علاوه بر انجام احکام شرعی در زمان بحران، بر اساس نیاز در ارائه سرويس ها و خدمات امداد و همچنين نجات با این همکاری کنند.

در پایان این دیدار مدیر حوزه علمیه استان با پوشیدن لباس داوطلبی به عضویت افتخاری داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی شد.

 

 

راه اندازی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی در تاریخ ۲۰ October 2018 | 2:41 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “راه اندازی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *