رابطان خبری جوون هلال احمر، تمام قد در مسیر انعکاس اقدامات بشردوستانه

رابطین-خبری-6.jpg

رابطان خبری جوون هلال احمر، تمام قد در مسیر انعکاس اقدامات بشردوستانه

|رابطان خبری جوون هلال احمر، تمام قد در مسیر انعکاس اقدامات بشردوستانه از هلال ۱۴۷|

در ادامه نشست‌های مشورتی رییس نهاد جوانان هلال احمر با تيم های متنوع و گوناگون و مختلف، نشست هم اندیشی رابطان داوطلب فعال خبر حوزه جوانان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر؛ در این هم اندیشی که با حضور تعدادی از رابطان منتخب و همچنين فعال خبر و همچنين رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد، رابطان منتخب به ایراد نقطه نظرات خود در مورد حوزه اطلاع رسانی همچنین نقد و همچنين بررسی برنامه جذاب و جالب و خوب های نهاد جوانان هلال احمر خصوصا فعالیت های تابستان پرداختند و همچنين پیشنهاداتی را نیز در خصوص اجرای بهتر آنها ارائه کردند.

شهاب الدین صابونچی رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر یکی از وجوه تمایز نهاد‌های موفق نسبت به سایر نهاد‌ها را توفیق در انعکاس به‌هنگام و همچنين هوشمندانه خبرهاي جديد فعالیت‌ها و همچنين دستاوردهای مجموعه دانست و همچنين گفت: در عصر ارتباطات نوین با ظهور پدیده کسي که عضو شهر است روزنامه نويس و خبرنگار، اطلاع‌رسانی صحیح از وقایع و همچنين عملکردها اهمیتی دوچندان می‌یابد که رابطان خبری، هنر شهروندخبرنگاری را با رسالت خدمت داوطلبانه پیوند داده و همچنين در مسیر انعکاس اقدامات بشردوستانه و همچنين امیدبخش هلال احمر و همچنين به‌ویژه جوانان عزیز گام برمی‌دارند.

رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر با تاکید بر لزوم نشر هوشمندانه خبرهاي جديد گفت: چگونگی نشر خبرهاي جديد هلال احمر بسیار مهم است، چرا که ماهیت اقدامات انجام گرفته برای شهروندان و مردم شهر و همچنين دارای ارزش خبری است، از این رو رسانه‌ها نیز به دنبال نشر خبرهاي جديد حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف جمعیت هلال احمر بوده که بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به تغییرات روند ارزیابی‌ها در جهت ارتقا کیفیت فعالیت‌ها تصریح کرد: باید نیازها را شناسایی کنیم و همچنين با توجه به آن هم‌ها برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی صورت گیرد تا بتوانیم به اهداف واقعی خود دست یابیم.

صابونچی ضمن تشکر از تلاش‌ها و همچنين نظرات ارزشمند جوانان رابط خبری حاضر در جلسه گفت: امیدوارم برگزاری این جلسات به ارتقا کیفیت و همچنين بهره وری فعالیت های نهاد کمک کرده و همچنين با برگزاری دوره ‎های آموزشی مناسب خبری شاهد اطلاع رسانی دقیق‌تر، جدی ‌تر و همچنين خلاقانه‌تر اقدامات انجام شده توسط جوانان هلال احمر که از موارد و نکات ضروری ترویج بشر دوستی در جامعه است بررسي کننده و پروهشگر گردد.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است در پایان از رابطان خبری که در انعکاس خبرهاي جديد و همچنين فعالیت های نهاد جوانان خصوصا در تابستان مشارکت داشتند، تقدیر شد.

رابطان خبری جوون هلال احمر، تمام قد در مسیر انعکاس اقدامات بشردوستانه در تاریخ ۲ October 2018 | 11:13 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رابطان خبری جوون هلال احمر، تمام قد در مسیر انعکاس اقدامات بشردوستانه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *