رئیس نهاد جوانان هلال احمر خبر داد؛ اعزام ۵۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه به مشهد مقدس

رئیس نهاد جوانان هلال احمر خبر داد؛ اعزام ۵۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه به مشهد مقدس

|رئیس نهاد جوانان هلال احمر خبر داد؛ اعزام ۵۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه به مشهد مقدس از هلال ۱۴۷|

شهاب الدین صابونچی گفت: ۵۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان مقطع دبیرستان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه روز قبل به مشهد اعزام شدند.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوون؛ شهاب الدین صابونچی رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر در مورد اعزام دانش آموزان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه به مشهد اظهار کرد: ۵۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان مقطع دبیرستان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه، در قالب اردوی زیارتی، آموزشی و همچنين تفریحی روز قبل به شهرستان مشهد اعزام شدند که نیمی از این دانش آموزان دختر و همچنين نیمی پسر خواهند بود.

وی در ادامه بیان کرد: بر اساس بررسی هایی که صورت گرفت این کار مفید و همچنين به نوعی یک کمک به کودکان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه به ویژه دانش‌آموزان شهرستان سر پل ذهاب و همچنين ثلاث باباجانی خواهد بود. همچنین تلاش داریم تا در اوایل ماه مهر برای کمک به انگیزه دانش آموزان، بسته های حمایتی دانش آموزان را در استان های کرمانشاه و همچنين سیستان بلوچستان توزیع کنیم.

دانش آموزان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه به زیارت امام و پيشوا رضا(ع) می‌روند
دست يار دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر از اعزام دانش آموزان مقطع دبیرستان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه به شهرستان مشهد خبر داد.

سعید بابایی دست يار پیش دبستانی و همچنين دانش آموزی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر نیز در مورد اعزام دانش آموزان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه به مشهد اظهار داشت: طبق تفاهم‌نامه‌ای که میان جمعیت هلال احمر و همچنين استانداری کرمانشاه منعقد شد، دانش آموزان مقطع دبیرستان منطقه ها و مناطق زلزله زده کرمانشاه، در قالب اردوی زیارتی، آموزشی و همچنين تفریحی از ۵ شهریور ماه به شهرستان مشهد اعزام خواهند شد که نیمی از این دانش آموزان دختر و همچنين نیمی پسر خواهند بود.

نوشته های مرتبط:

  • امیدهای کرمانشاه به مقصد “امید هلال”

رئیس نهاد جوانان هلال احمر خبر داد؛ اعزام ۵۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه به مشهد مقدس در تاریخ ۲۸ August 2018 | 6:48 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رئیس نهاد جوانان هلال احمر خبر داد؛ اعزام ۵۰۰ فرد يا شخص از دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه به مشهد مقدس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *