رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر به ایبنا خبر داد؛ چتر «با مهر تا مهر» بر سر کودکان منطقه ها و مناطق سیل‌زده باز می‌مي شود

رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر به ایبنا خبر داد؛ چتر «با مهر تا مهر» بر سر کودکان منطقه ها و مناطق سیل‌زده باز می‌مي شود

|رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر به ایبنا خبر داد؛ چتر «با مهر تا مهر» بر سر کودکان منطقه ها و مناطق سیل‌زده باز می‌مي شود از هلال ۱۴۷|

شهاب‌الدین صابونچی، با اشاره به تشکیل پویش «با مهر تا مهر» با هدف توزیع بسته فرهنگی در منطقه ها و مناطق سیل‌زده از آغاز این طرح طی دو روز پایانی خرداد‌‌‌ماه خبر داد.

شهاب‌الدین صابونچی، رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر در گفت‌و همچنين‌گو با روزنامه نويس و خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در مورد تشکیل پویش «با مهر تا مهر» بیان کرد: با توجه به درگیری برخی از منطقه ها و مناطق کشور به‌ویژه سه استان گلستان، لرستان و همچنين خوزستان با سیل بهار سال شمسي جاری و همچنين توجه عموم شهروندان و مردم شهر به حل مسائل معیشتی، نهاد جوانان هلال‌احمر بر اساس ماموریت خود و همچنين با هدف رفع نیاز‌های فرهنگی خانواده‌ها با توجه به زمان بيکاري و اوقات تفريح تابستان و همچنين سال شمسي تحصیلی جدید، فراخوان تشکیل پویش «با مهر تا مهر» را منتشر کرد.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به نیاز‌های‌ فرهنگی خانواده‌ها و همچنين کودکان در فصل تابستان و همچنين سال شمسي تحصیلی جدید، افزود: فراخوان «با مهر تا مهر» ویژه اقلام غیرنقدی شامل کتاب، اسباب‌‌بازی و همچنين لوازم‌التحریر است. اقلام جمع‌آوری شده با نظر مهندسين و متخصصين حوزه کودک و همچنين نوجوان و همچنين با توجه به نیاز جمعیت کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان این منطقه ها و مناطق توزیع می‌مي شود.

صابونچی ادامه داد: در این پویش، انجمن‌های متنوع و گوناگون و مختلف از‌جمله انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و همچنين نوجوان، انجمن نویسندگان کتاب کودک، انجمن تصویر‌گران، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان، باغ کتاب شهرداری تهران، انجمن اسباب‌بازی، انجمن تصویر‌گران، موسسه منزل و خانه کتاب، مرکز توسعه سینمای کودک و همچنين نوجوان مشارکت دارند.

رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر گفت: این پویش طی دو روز ۳۰ و همچنين ۳۱ خرداد‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌مي شود. شهروندان و مردم شهر برای مشارکت در این طرح فرهنگی می‌توانند، کتاب، اسبا‌ب‌بازی و همچنين لوازم‌التحریر را خریداری و همچنين در اختیار نیرو‌های مستقر در کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده قرار دهند.

صابونچی با اشاره به پیام پویش «با مهر تا مهر» بیان کرد: پویش همچنين و علاوه‌بر جمع‌آوری سه قلم کالای فرهنگی، اعلام این پیام است که هم‌وطنان درگیر سیل از اولویت و همچنين توجه خارج نشده‌اند.

وی در مورد امکان ارسال بسته فرهنگی به دیگر استان‌های درگیر سیل گفت: تمرکز اصلی این پویش سه استان لرستان، گلستان و همچنين خوزستان است ولي بايد توجه داشت با توجه به درگیری ۲۵ استان با سیل ولي بايد توجه داشت در صورتي که شرایط ایجاب کند، اقلام به این منطقه ها و مناطق هم امکان‌پذیر‌ است؛ همچنين و علاوه‌براین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مشابه‌ دیگری در طول تابستان شامل قسمتهاي آخر‌ تیر، اوایل مرداد، قسمتهاي آخر مرداد و همچنين اوایل شهریور‌ماه نیز در نظر گرفته شده است.

صابونچی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم، نهضت مهربانی پویش «با مهر تا مهر» تا شروع سال شمسي تحصیلی جدید ادامه داشته باشد.

رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر به ایبنا خبر داد؛ چتر «با مهر تا مهر» بر سر کودکان منطقه ها و مناطق سیل‌زده باز می‌مي شود در تاریخ ۹ June 2019 | 4:57 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر به ایبنا خبر داد؛ چتر «با مهر تا مهر» بر سر کودکان منطقه ها و مناطق سیل‌زده باز می‌مي شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *