دکتر صابونچی: هفته هلال احمر با رقابت استارت آپ‌ها کلید می‌خورد

دکتر صابونچی: هفته هلال احمر با رقابت استارت آپ‌ها کلید می‌خورد

|دکتر صابونچی: هفته هلال احمر با رقابت استارت آپ‌ها کلید می‌خورد از هلال ۱۴۷|

رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه امسال هفته هلال احمر(۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت)با رقابت استارت آپ ها کلید می خورد از برگزاری نخستین رویداد ملی(کارآفرینی و همچنين فناوری) به میزبانی جمعیت هلال احمر طی روزهای۱۲و۱۳اردیبهشت جاری در مجتمع توانبخشی این جمعیت خبر داد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر ؛ شهاب الدین صابونچی روز سه شنبه در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: نخستین رویداد ملی (کارآفرینی و همچنين فناوری) ایده پردازی، فناوری و همچنين کار آفرینی امداد، نجات و همچنين سرويس ها و خدمات داوطلبانه با مشارکت همه واحد های جمعیت هلال احمر و همچنين همکاری شرکت های تخصصی و همچنين دانشگاه ها همکاری زیست بوم تولید محتوای دیجیتال ابر زندگی، مرکز نوآوری و همچنين شتابدهی توسکا و همچنين سایر دستگاه ها و همچنين نهاد ها با هدف تشویق و همچنين ترویج توسعه فناوری در حوزه ماموریت های جمعیت هلال احمر برگزار می مي شود.

وی ادامه داد: این رویداد ملی با انتخاب ۳۰ طرح استارت آپی و همچنين ۱۰ ایده دانش آموزی از بین ۷۷۴ فرد يا شخص با ۲۱۱ ایده برگزار خواهد شد.

رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: این رخداد در امتداد فعالیت های این نهاد در زمینه آموزش مبانی کارآفرینی و همچنين کسب و همچنين کار در بین جوانان هلال احمری و همچنين برگزاری رویداد کارآفرینی مقدماتی و همچنين پیشرفته از تمام استان ها است که در دو سال شمسي قبل با عنوان «بومینو» با همکاری گروهی از اساتید دانشگاهی و همچنين مهندسين و متخصصين حوزه کارآفرینی و همچنين با حمایت وزارت کشور گرفته شده است.

صابونچی افزود: در این رویداد ملی، شرکت کنندگان می ‌توانند در یک مسابقه علمی و همچنين عملیاتی نسبت به ارائه ایده ‌ها و همچنين طرح ‌های عملیاتی و همچنين اجرایی خود با محوریت فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، پیش آگاهی و همچنين فناوری های حوزه توانمند سازی و همچنين بازسازی و همچنين نظایر آن هم اقدام کنند.

وی تصریح کرد: قرار است در پایان این رویداد ملی سه تیم برتر انتخاب شوند و همچنين ۱۰ ایده برتر از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری برای تولید مورد حمایت قرار بگیرند.
۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت ماه به عنوان هفته هلال احمر گرامی داشته می مي شود تا با رعایت اصول هفتگانه تعریف شده از سوی جمعیت های ملی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر و همچنين اجرای مفاد حقوق بین المللی بشر دوستانه از سوی کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف به برقراری صلح و همچنين آرامش در جهان کمکی شده باشد.

دکتر صابونچی: هفته هلال احمر با رقابت استارت آپ‌ها کلید می‌خورد در تاریخ ۳۰ April 2019 | 12:44 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دکتر صابونچی: هفته هلال احمر با رقابت استارت آپ‌ها کلید می‌خورد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *