دکتر صابونچی:مرحله استانی المپیاد آماده در ۹ استان برگزار شد

WhatsApp-Image-2019-05-08-at-14.50.18-2-650x432.jpeg

دکتر صابونچی:مرحله استانی المپیاد آماده در ۹ استان برگزار شد

|دکتر صابونچی:مرحله استانی المپیاد آماده در ۹ استان برگزار شد از هلال ۱۴۷|

رئیس نهاد جوانان گفت: مرحله استانی المپیاد آماده در ۹ استان برگزار شد و همچنين در ۲۲ استان دیگر هم بعد از ماه تبريک و مبارک رمضان برگزار می مي شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر با اعلام این خبر گفت: این رقابت ها با حضور تیم‌های ۱۴ نفره که تیم‌های برگزیده شهرستان‌های خود بودند آغاز شده است و همچنين هم‌اکنون ۸۰۰ تیم آماده در قالب ۴۰۰ تیم از دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين ۴۰۰ تیم از پسران جوان باهم رقابت می‌کنند تا در نهایت ۶۲ تیم برتر استان‌های متنوع و گوناگون و مختلف در دو قسمت و بخش دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين پسران جوان برای شرکت در مرحله کشوری المپیاد آماده مشخص مي شود.

شهاب الدین صابونچی با اشاره به اینکه هفتمین دوره طرح ملی دادرس در بیش از ۸ هزار مدرسه برگزار شد و همچنين بالغ بر ۲۰۰ هزار دانش آموز در سال شمسي تحصیلی ۹۸-۹۷ آموزش دیده اند، افزود: هفتمین مرحله مقدماتی المپیاد آماده که شامل درون مدرسه ای، ناحیه ای و همچنين شهرستانی هم هست در تمامی شعب برگزار شده است.


طرح ملی دادرس یا تجربه و مهارت بالا آموزی دانش آموزان در روزهای سخت، هفت سال شمسي است که به صورت مستمر در حال برگزاری است هدف از برپایی این دوره های آموزشی برای دانش آموزان این بوده است که در حین خطر آمادگی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را داشته باشند و همچنين در وهله ی اول محافظ جان خود باشند و همچنين تواناتی نجات جان همکلاسی ها و همچنين خانواده هایشان را داشته باشند.

صابونچی با اشاره به اینکه در این دوره از طرح بر یکسان سازی داوران و همچنين بهره بري و استفاده از داوران جوانی که آموزش دیده اند، تاکید شده است خاطرنشان کرد: با بهره بري و استفاده از فرم های یکسان داوری که در سراسر کشور توزیع شده است برای این یکسان سازی بیشتر و همچنين بهتر این داوران قدم برداشته ایم. و همچنين همچنین در کنار آموزش های امدادی که در این طرح دادرس به دانش آموزان داده می مي شود، مسابقات و همچنين طرح های فرهنگی و همچنين ورزشی دیگری نیز اجرا می مي شود.

رئیس نهاد جوانان هلال احمر در مورد تمدید تفاهم‌‌نامه هلال احمر با آموزش و همچنين پرورش هم گفت: پیش‌نویش این تفاهم‌نامه نهایی شده و همچنين در آینده نزدیک به امضای وزیر آموزش و همچنين پرورش و همچنين رئیس جمعیت هلال احمر خواهد رسید.

شهاب الدین صابونچی در مورد تمدید قرارداد با آموزش پرورش افزود: در تفاهم‌نامه جدید رویکردها و همچنين نیازهای جدیدی که در جامعه وجود دارد به ویژه برای تجربه و مهارت بالا‌آموزی دانش‌آموزان و همچنين آماده سازی آنها برای آمادگی در برابر مخاطرات جدیدی همچون سیل لحاظ می‌مي شود زيرا و به درستي که نیاز داریم دانش‌آموزان آماده باشد و همچنين این موضوع جزو مفادی است که به تفاهم‌نامه اضافه شده است و همچنين در آینده نزدیک به امضا می‌رسد. چرا که در این چند سال شمسي اخیر شاهد اقدامات امدادی بسیاری از سوی دانش آموزان در مواقع خطر بوده ایم. در حادثه اخیر سیل خوزستان دادرسان بسیاری در برپایی اردوگاه های اضطراری در بعضی از شهرستان ها برای حادثه دیدگان نقش داشتند.

دکتر صابونچی:مرحله استانی المپیاد آماده در ۹ استان برگزار شد در تاریخ ۸ May 2019 | 5:28 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دکتر صابونچی:مرحله استانی المپیاد آماده در ۹ استان برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *