دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان اجرا شد

۰۸۰۶۵۱-300x176.jpg

دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان اجرا شد

|دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان اجرا شد از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کانون های دانش آموزی این جمعیت خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح گفت: با توجه به بارندگی های شدید در استان کرمان، سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين هرمزگان که منجر به آب گرفتگی شدید و همچنين وقوع سیل در این منطقه ها و مناطق شده است، طرح ملی سیل مهربانی همکلاسی ها با مشارکت اعضای کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر در استان کرمان اجرا شد.
اجرای دومین طرح ملی سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان گفت: طرح”سیل مهربانی همکلاسی ها” برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و همچنين غیرنقدی به سیل‌زدگان سیستان و همچنين بلوچستان در مدرسه دخترانه شهدای فرهنگیان کرمان اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح، بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود از قبیل تشکل های دانش آموزی، فرهنگیان و همچنين اولیای مدارس است، افزود: ترویج فرهنگ نوعدوستی، ایثار و همچنين مشارکت‌جویی دانش‌آموزان برای خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل از اهداف اجرای این طرح است.

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه های جمع آوری کمک های غیر نقدی شامل (انواع پتو، موکت، زیرانداز نو، موادغذایی و همچنين بهداشتی ) در محل میدان شهدا و همچنين جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان واقع در بلوار ۲۲ بهمن نیز برپا شده است.
پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در شهرستان بردسیر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر از اجرای پویش سیل مهربانی همکلاسی ها، در دبیرستان دخترانه شایستگان این شهرستان خبر داد و همچنين گفت: با توجه به وقوع سیل اخیر در کرمان و همچنين استان سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين اهمیت کمک رسانی به موقع به هموطنان این طرح با حضور مسئولان آموزش و همچنين پرورش و همچنين مشارکت کانون دانش آموزی اجرا شد.

موسی فخرآبادی افزود: امیدوارم با همدلی دانش آموزان، فرهنگیان و همچنين اولیاء ، بخشی از آلام و همچنين خسارات وارد شده به خانواده ها و همچنين دانش آموزان سیل زده جبران مي شود.

دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان اجرا شد در تاریخ ۳۰ January 2020 | 12:05 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان اجرا شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *