دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد خبر داد: برگزاری نخستین مسابقه کشوری سخنوری در استان قزوین

دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد خبر داد: برگزاری نخستین مسابقه کشوری سخنوری در استان قزوین

|دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد خبر داد: برگزاری نخستین مسابقه کشوری سخنوری در استان قزوین از هلال ۱۴۷|

نخستین دوره مسابقه سخنوری جوانان هلال احمر در جشنواره سفیران بشردوستی از تاریخ ۱۴ تا ۱۶مرداد به میزبانی استان قزوین برگزار می‌مي شود.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، علی گنج کریمی در مورد برگزاری این مسابقات گفت: سال شمسي قبل با اعلام فراخوان به کانون های دانشجویان هلال احمر و همچنين برگزاری دوره های آموزشی برای اشخاص مستعد، ۳۹ فرد يا شخص از اعضاء در قسمت و بخش فارسی و همچنين ۳ فرد يا شخص در قسمت و بخش انگلیسی به مرحله کشوری مسابقه فن سخنوری راه یافتند.
دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد با بیان اینکه هدف از برگزاری مسابقه فن سخنوری در واقع فرصتی برای استعداد یابی، شناخت، آموزش و همچنين بهره گیری صحیح از اعضاء ویژه و همچنين توانمند در راستای گسترش فرهنگ بشردوستی است، گفت: هیئت داوران این مسابقه با ارزیابی سطوح متنوع و گوناگون و مختلف شامل اعتماد به نفس ، صراحت سخن، فن بیان، بهره بري و استفاده از تمثیلات و همچنين اشارات ، مسلط بودن و تسلط داشتن بر موضوع و همچنين محتوا منتخبان می پردازند.
به گفته گنج کریمی؛ استاد علی درستکار، چهره اشنای ملی ؛ مجری کارشناس رسانه ملی ، دکتر احمد اکبری ، روانشناس و همچنين مدرس فنون ارتباط موثر و همچنين تجربه و مهارت بالا سخوری و همچنين زهرا تيم ای ، مجری . مدرس فنون سخنوری داوران نخستین جشنواره کشوری سفیران بشر دوستی خواهند بود.

دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد خبر داد: برگزاری نخستین مسابقه کشوری سخنوری در استان قزوین در تاریخ ۴ August 2019 | 5:40 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد خبر داد: برگزاری نخستین مسابقه کشوری سخنوری در استان قزوین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *