در گفتگو با مهر مطرح شد: حضور هزار فرد يا شخص ازاعضای نهاد جوانان هلال احمر درمراسم دیروز تهران

در گفتگو با مهر مطرح شد: حضور هزار فرد يا شخص ازاعضای نهاد جوانان هلال احمر درمراسم دیروز تهران

|در گفتگو با مهر مطرح شد: حضور هزار فرد يا شخص ازاعضای نهاد جوانان هلال احمر درمراسم دیروز تهران از هلال ۱۴۷|

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر از حضور قریب به هزار فرد يا شخص از اعضای نهاد جوانان هلال احمر در مراسم تشییع روز قبل تهران برای امداد رسانی به شهروندان و مردم شهر خبر داد.

رضا بامداد اصل در گفتگو با روزنامه نويس و خبرنگار مهر، در مورد جزئیات امدادرسانی در مراسم روز قبل تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی در تهران گفت: روز قبل قریب به هزار فرد يا شخص از اعضای نهاد جوانان هلال احمر برای خدمت رسانی به هموطنان در مراسم تشییع حضور داشتند.

وی افزود: تعدادی از این اعضا به صورت ۵۰ تیم دو نفره سحاب (تیم‌های ارائه دهنده سرويس ها و خدمات امدادی و همچنين بشر دوستانه) در میان جمعیت حضور داشتند و همچنين به هموطنان امدادرسانی می‌کردند.

وی با بیان اینکه نهاد جوانان در مراسم دیروز وظیفه هماهنگی میان تیم‌های امدادی و همچنين داوطلبان را داشت، تصریح کرد: به روش کلی اعضای نهاد جوانان با حضور در جمعیت هموطنان تشییع کننده به انجام اقدامات امدادی پیشگیرانه و همچنين سرويس ها و خدمات رسانی به شهروندان و مردم شهر در صورت بروز هرگونه حوادث ناشی از ازدحام جمعیت پرداختند.

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر با بیان اینکه خوشبختانه تلفات چشم‌گیری در مراسم دیروز نداشتیم، ابراز داشت: در حال حاضر تعداد سرويس ها و خدمات ارائه شده را برآورد نکرده‌ایم ولي بايد توجه داشت خوشبختانه تلفات چندانی در مراسم نداشتیم و همچنين اغلب حوادث، از حال رفتگی اشخاص به دلیل ازدحام جمعیت بود.

وی از حضور ۱۲۰۰ فرد يا شخص از اعضای نهاد امداد و همچنين نجات در مراسم روز قبل سخن گفت و همچنين عنوان کرد: نیروهای امداد و همچنين نجات نیز با حضور در پایگاه‌های هلال احمر به ارائه سرويس ها و خدمات درمانی و همچنين امدادی به هموطنان پرداختند.

بامداد اصل یادآور شد: نیروهای نهاد جوانان در مراسم تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرهای خوزستان، قم و همچنين کرمان نیز حضور داشتند و همچنين به امداد رسانی پرداختند. در حال حاضر نیز اعضای نهاد با حضور در کرمان در حال خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده خواهند بود.

در گفتگو با مهر مطرح شد: حضور هزار فرد يا شخص ازاعضای نهاد جوانان هلال احمر درمراسم دیروز تهران در تاریخ ۷ January 2020 | 4:29 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در گفتگو با مهر مطرح شد: حضور هزار فرد يا شخص ازاعضای نهاد جوانان هلال احمر درمراسم دیروز تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *