در هفته هلال احمر صورت گرفت/ آغاز نمادین المپیاد فرهنگی – امدادی جوانه ها، با حضور دست یار پیش دبستانی و همچنین دانش آموزی نهاد در استان سمنان

در هفته هلال احمر صورت گرفت/ آغاز نمادین المپیاد فرهنگی – امدادی جوانه ها، با حضور دست یار پیش دبستانی و همچنین دانش آموزی نهاد در استان سمنان

|در هفته هلال احمر صورت گرفت/ آغاز نمادین المپیاد فرهنگی – امدادی جوانه ها، با حضور دست یار پیش دبستانی و همچنین دانش آموزی نهاد در استان سمنان از هلال ۱۴۷|

در پنجمین روز از هفته هلال احمر نخستین «المپیاد جوانه» ویژه غنچه های هلال استان سمنان با حضور سعید بابایی دست یار پیش دبستانی و همچنین دانش آموزی نهاد جوانان، مدیرعامل و همچنین معاونین جمعیت هلال احمر  استان در سمنان افتتاح شد.

به به گفته روابط عمومی معاونت مسائل جوانان استان سمنان، سید حسین زرگر دست یار مسائل جوانان آن استان گفت: جشنواره فرهنگی – امدادی نونهالان هلال احمر (المپیاد جوانه) ویژه‎ افراد کانون غنچه‎های هلال با هدف آشنایی آنان با اصول و همچنین اهداف جمعیت هلال احمر در شهرستان سمنان برگزار شد.

او همچنین تصریح کرد: بعد از نمایش جلسات هماهنگی میان اداره آموزش و همچنین پرورش، مدیران مهدهای کودک و همچنین جمعیت هلال احمر و همچنین تشریح دستورالعمل اجرایی المپیاد جوانه ویژه نونهالان هلال احمری، مهدهای منتخب و همچنین داوطلب که به صورت فعال در قسمت و بخش کانون غنچه‎ها با جمعیت همکاری داشتند، اعلام آمادگی کردند.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر سمنان گفتن کرد: با آغاز هفته هلال احمر، مربیان امداد و همچنین کمک‎های ابتدایی و اولیه در مهدها حاضر شدند و همچنین ضمن ارائه آموزش‎های امدادی، آنان را با تاریخچه و همچنین اهداف نهضت بین المللی صلیب سرخ آشنا کردند.

زرگر با ابراز خرسندی از حضور پرشور غنچه‎ها در آن المپیاد افزود: المپیاد جوانه ها در قالب بازی با هدف ساخته یا ایجاد فضایی شاد همراه با آموزش و همچنین تفریح و همچنین ساخته یا ایجاد حس رقابت میان افراد غنچه های هلال برگزار شد که مورد استقبال کودکان و همچنین اولیای آنان و همچنین مربیان قرار گرفت.

سعید بابایی، دست یار پیش دبستانی و همچنین دانش آموزی نهاد جوانان نیز در سخنانی با تاکید بر لزوم ارائه آموزش های امدادی به تمام اشخاص جامعه گفت: هرقدر جهت آموزش هزینه کنیم، سرمایه گذاری می باشد چراکه نتایج مثبت آن هم را در بعدی شاهد خواهیم بود.

او همچنین با اشاره به سیل روز قبل استان سمنان افزود: جهت مقابله با چنین بحران هایی، می باست از قبل آمادگی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را کسب کرد تا بتوان در مواجهه با آن هم عکس العمل مناسب نشان داد.

 

در هفته هلال احمر صورت گرفت/ آغاز نمادین المپیاد فرهنگی – امدادی جوانه ها، با حضور دست یار پیش دبستانی و همچنین دانش آموزی نهاد در استان سمنان در تاریخ ۱۱ May 2016 | 2:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در هفته هلال احمر صورت گرفت/ آغاز نمادین المپیاد فرهنگی – امدادی جوانه ها، با حضور دست یار پیش دبستانی و همچنین دانش آموزی نهاد در استان سمنان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *