درخشش دانش آموزان اصفهانی در دومین جشنواره سرود و همچنين نمایش احسان

درخشش دانش آموزان اصفهانی در دومین جشنواره سرود و همچنين نمایش احسان

|درخشش دانش آموزان اصفهانی در دومین جشنواره سرود و همچنين نمایش احسان از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از درخشش کانون های دانش آموزی این جمعیت در دومین جشنواره سرود و همچنين نمایش احسان نهاد جوانان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ حیدر علی خانبازی با بیان اینکه تقویت روحیه نشاط ، شادابی و همچنين انسجام تشکیلاتی در میان اعضای کانون های دانش آموزی ، ایجاد گرایش برای تيم های سرود و همچنين نمایش دانش آموزی فعال به سوی زمینه های صلح و همچنين دوستی و همچنين ایجاد شور و همچنين نشاط نوعدوستی برای تجلی گفتارها و همچنين رفتارهای بشردوستانه در قالب هنری از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره می باشد ، گفت : به همین منظور دانش آموزان اصفهانی در این جشنواره حضوری پر رنگ داشته اند .

وی افزود : بعد از اعلام نتایج دومین جشنواره سرود و همچنين نمایش احسان نهاد جوانان ، تيم سرود مدرسه حضرت خدیجه کبری شهرستان اصفهان توانسته بود رتبه دوم و همچنين تيم سرود مدرسه شهید شمس آبادی شهرستان اصفهان رتبه سوم این جشنواره را کسب نموده و همچنين تيم نمایش مدرسه امیر کبیر مبارکه و همچنين در قسمت و بخش خاطره گویی خانم فائض از شهرستان مبارکه موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره شدند.

خانبازی خاطرنشان کرد : از تيم های برگزیده با اهداء جایزه ، تندیس و همچنين لوح سپاس شرکت در دومین جشنواره ملی سرود و همچنين نمایش دانش آموزی احسان تقدیر به عمل آمد .

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است دومین دوره جشنواره احسان با موضوع سرود ، نمایش و همچنين خاطره‌گویی در دو مقطع سنی ٧ تا ۱۲ سال شمسي و همچنين ۱۲ تا ۱۸ سال شمسي به میزبانی استان قم برگزار شد.

درخشش دانش آموزان اصفهانی در دومین جشنواره سرود و همچنين نمایش احسان در تاریخ ۵ June 2020 | 7:01 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درخشش دانش آموزان اصفهانی در دومین جشنواره سرود و همچنين نمایش احسان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *