درخشش جوانان گیلانی در بیست و همچنین هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر

درخشش جوانان گیلانی در بیست و همچنین هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر

|درخشش جوانان گیلانی در بیست و همچنین هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر از هلال ۱۴۷|

دخترک های جوان و ازدواج نکرده جوون گیلانی با کسب رتبه برتر در رشته های امداد و همچنین کمک های ابتدایی و اولیه و همچنین اسکان اضطراری بیست و همچنین هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر درخشیدند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ دست یار مسائل جوانان استان گیلان با اعلام آن خبر و همچنین تبریک روز جوون به همه افراد  جوانان ایران اظهار کرد: بعد از پایان مسابقات فرهنگی و همچنین امدادی رفاقت مهر ویژه خواهران و همچنین با نمایش مراسم اختتامیه، جوانان گیلانی با افتخار به استان خود باز گشتند تا طعم شیرین پیروزی و همچنین برتری خود را با جوانان استان تقسیم کنند.

خیری با گفتن آنکه در آن دوره از مسابقات جوانان گیلانی با همت و همچنین تلاش زیاد به مرحله شهرستانی رسیدند و همچنین با انجام تمرین های مداوم موفق به راهیابی مرحله کشوری مسابقات شدند، تصریح کرد: رتبه های کسب شده در رشته های امداد و همچنین کمک های ابتدایی و اولیه و همچنین اسکان اضطراری پس نتیجه آن می شود که همکاری و همچنین پشت کار جوانان گیلانی می باشد.

دست یار مسائل جوانان گیلان ابراز کرد: هدف از نمایش آن مسابقات بالا بردن روحیه همکاری و همچنین همدلی بین جوانان و همچنین آشنایی آنان با روش های جدید آموزشی و همچنین تکرار تجربه و مهارت بالا های امدادی می باشد.

او همچنین گفتن کرد: تیم برادران نهاد جوانان استان گیلان نیز روز چهارشنبه  ۲۹ اردیبهشت ماه با هماهنگی مسئول جوانان راهی اردوگاه شهید بهشتی اصفهان شدند.

درخشش جوانان گیلانی در بیست و همچنین هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر در تاریخ ۱۹ May 2016 | 12:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درخشش جوانان گیلانی در بیست و همچنین هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *