دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در یزد: افزایش ۳۵ درصدی بودجه نهاد جوانان هلال احمر در سال شمسي ۹۸

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در یزد: افزایش ۳۵ درصدی بودجه نهاد جوانان هلال احمر در سال شمسي ۹۸

|دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در یزد: افزایش ۳۵ درصدی بودجه نهاد جوانان هلال احمر در سال شمسي ۹۸ از هلال ۱۴۷|

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با حضور در اردوهای منطقه ای نشاط و همچنين امید که به میزبانی جمعیت هلال احمر استان یزد در اردوگاه شهدای امدادگر در حال برگزاری است از افزایش ۳۵ درصدی بودجه نهاد جوانان هلال احمر در سال شمسي ۹۸ خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ محمودرضا پیروی، دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در حاشیه بازدید از محل برگزاری اردوهای نشاط و همچنين امید در یزد اظهار کرد: در بحث سرمایه گذاری روی نیروهای انسانی، بر روی جوانان از لحاظ بودجه و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب توجه ویژه ای داریم.

وی گفت: سرمایه گذاری در این قسمت و بخش، در آینده به نفع همه خواهد بود. بر این اساس باید به زیرساخت ها توجه ویژه ای داشته باشیم که می تواند در قالب اردوهای فرهنگی یا آموزشی همچون اردوهای نشاط و همچنين امید، رفاقت مهر یا طرح دادرس باشد. این فعالیت ها با هر عنوانی که محور آن هم جوانان است، از اقدامات ویژه ای است که، موجب کاهش آسیب های اجتماعی و همچنين افزایش ظرفیت اجتماعی و همچنين نهادینه کردن آموزش عمومی از طریق جوانان می مي شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با اعلام اینکه در قدم اول نسبت به سال شمسي قبل ۳۵ قسمت و بخش بودجه نهاد جوانان افزایش یافته است عنوان کرد: امید داریم با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مناسب، این کار توسعه جدی پیدا کند.

پیروی تصریح کرد: ما در نهاد جوانان بحث مشارکت داریم، نهاد جوانان یکی از نهاد های جمعیت هلال احمر است که مشارکت خوبی با نهاد دانش آموزی و همچنين آموزش و همچنين پرورش دارد و همچنين هرجا که بتوانیم مشارکت خوبی داشته باشیم در جهت اهداف جمعیت هلال احمر و همچنين توسعه آموزش همگانی این کار را انجام خواهیم داد.

وی با تاکید بر توسعه کار گروهی و همچنين اردوگاهی و همچنين آموزش های شبانه روزی در نهاد جوانان، عنوان کرد: اردوی خوبی بود که بصورت منطقه ای در حال برگزاری است و همچنين افتخار داشتم برای ساعتی در این اردو و همچنين در جمع پرنشاط جوانان حضور داشته باشم و همچنين از انرژی روحیه قسمت و بخش حاکم بر این برنامه جذاب و جالب و خوب بهره مند شوم.

نوشته های مرتبط:

  • نقل از تصویری // حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر در اردوهای…
  • نقل از تصویری // آغاز اردوهای منطقه ای نشاط و همچنين امید…
  • برگزاری اردوی منطقه ای نشاط و همچنين امید به میزبانی جمعیت…

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در یزد: افزایش ۳۵ درصدی بودجه نهاد جوانان هلال احمر در سال شمسي ۹۸ در تاریخ ۱۷ August 2019 | 9:15 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در یزد: افزایش ۳۵ درصدی بودجه نهاد جوانان هلال احمر در سال شمسي ۹۸”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *