دبیرخانه مرکزی دومین جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» در قم آغاز به کار کرد

۱۲۱۰۳۹-800x600.jpg

دبیرخانه مرکزی دومین جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» در قم آغاز به کار کرد

|دبیرخانه مرکزی دومین جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» در قم آغاز به کار کرد از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری دومین جشنواره ملی تئاتر و همچنين سرود کانون های دانش آموزی احسان در قم خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با هماهنگی های گرفته شده با نهاد جوانان برگزاری دومین جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» ویژه کانون های دانش آموزی هلال احمر در دبیرخانه دائمی این جشنواره ملی در استان قم کلید خورد.

دکتر محمد گل فشان با اعلام این خبر و همچنين ابراز خرسندی از میزبانی جمعیت هلال احمر قم در این جشنواره ملی، اظهار کرد: با برگزاری جشنواره های فرهنگی و همچنين هنری ترویج فعالیت های بشردوستانه و همچنين ارتقای آگاهی شهروندان و مردم شهر نسبت به اهداف جمعیت هلال احمر بررسي کننده و پروهشگر می مي شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم تصریح کرد: اعضای کانون های دانش آموزی نهاد جوانان آینده سازان این جمعیت خواهند بود و همچنين بهره بري و استفاده از ابزارهای هنری می تواند یک سرمایه گذاری مناسب در زمینه فعالیت های فرهنگی بویژه مشارکت دانش آموزان در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ها با محوریت بشردوستی باشد.

دبیر جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر افزود: بهره بري و استفاده از هنر فاخر و همچنين اصیل در این جشنواره و همچنين رفت و آمد و مراجعه به منبع غنی ادبیاتی که در بطن آن هم انسان دوستی دارای جایگاه ویژه ای است می تواند در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر نقشی کلیدی و همچنين اثرگذار ایفا نماید.

وی با اعلام اینکه جمعیت هلال احمر استان قم افتخار دارد برای دومین سال شمسي پیاپی میزبان این جشنواره ملی در سطح کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمر باشد، بیان کرد: امیدواریم مشارکت حداکثری اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر سراسر کشور در این جشنواره ملی، منشا خیری در تولید محتواهای فرهنگی با رویکرد هنری در راستای اصول بشردوستانه و همچنين اهداف متعالی جمعیت هلال احمر و همچنين معرفی بهتر فعالیت های نهاد جوانان هلال احمر باشد.

دست يار مسائل جوانان استان قم نیز ضمن ارائه گزارشی از نحوه ی اجرای نخستین جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر گفت: اجرای متغاير و متفاوت دومین جشنواره با بهره بري و استفاده از تجربه برگزاری نخستین جشنواره در قم دارای اهمیت ویژه ای است، زیرا این جشنواره ها در راستای فرهنگ سازی، و همچنين ارتقای مفاهیم ارزشمند انسانی و همچنين همچنین معرفی جمعیت هلال احمر در سطح کشور به میزبانی استان قم برگزار می مي شود.

محمد مصباحی بیان کرد: با توجه به اینکه این جشنواره می تواند بستر مناسبی برای تولید محتوا در زمینه ی صلح و همچنين بشردوستی و همچنين ترویج مهربانی و همچنين نوع دوستی بین نسل نوجوان مي شود باید به صورت جدی مورد پیگیری و همچنين اطلاع رسانی قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: آئین نامه اجرایی در چند مرحله با حضور کارشناسان ستادی و همچنين استانی مورد بررسی قرار گرفته و همچنين در نهایت آئین نامه اجرایی این جشنواره در بازنگری نهایی و همچنين با تغییراتی که بر اساس نظرات کارشناسان گردآوری شده بود به استان ها ابلاغ شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در دو قسمت و بخش سرود و همچنين نمایش در دو قسمت خواهران و همچنين برادران برگزار و همچنين داوری آثار، به صورت جداگانه در دو قسمت و بخش انجام می مي شود، یادآور شد: در دومین جشنواره احسان، قسمت و بخش جدیدی با عنوان خاطره گویی ۱۱۲ ثانیه ای اضافه شده است.

دبیرخانه مرکزی دومین جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» در قم آغاز به کار کرد در تاریخ ۷ January 2019 | 6:38 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دبیرخانه مرکزی دومین جشنواره ملی سرود و همچنين تئاتر «احسان» در قم آغاز به کار کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *