دانش آموزان عضو هلال احمر قوچان کادو تولد خود را به سیل زدگان اهدا کرد

دانش آموزان عضو هلال احمر قوچان کادو تولد خود را به سیل زدگان اهدا کرد

|دانش آموزان عضو هلال احمر قوچان کادو تولد خود را به سیل زدگان اهدا کرد از هلال ۱۴۷|

دانش آموز پایه هشتم دوره متوسطه از دبیرستان غیر انتفاعی دخترانه اندیشه سازان قوچان کادو تولد خود را به سیل زدگان سیستان و همچنين بلوچستان اهدا کرد.

 

مسعود برازنده سرپرست جمعیت هلال احمر قوچان گفت : در راستای جمع آوری کمک های مردمی برای منطقه ها و مناطق سیل زده سیستان و همچنين بلوچستان طرح سیل مهربانی همکلاسی ها برای جمع آوری کمک های نقدی و همچنين غیرنقدی شامل لوازم تحریر و همچنين کیف ، کتاب و همچنين کفش همزمان با سراسر کشور در سطح دبیرستان های شهرستان اجرا شد.
وی ادامه داد : دانش آموزان با همراهی اولیأ خود کمک های نقدی و همچنين غیرنقدی خود را به سیل زدگان جنوب و همچنين جنوب شرق کشور برای ساخت مدارس و همچنين تهیه لوازم تحریر ، نوشت افزار و همچنين البسه اهدا کردند .

برازنده در پایان گفت : مونا نظام دوست دانش آموز پایه هشتم دبیرستان دخترانه غیر انتفاعی اندیشه سازان قوچان و همچنين عضو کانون دانش آموزی هلال‌احمر مبلغی را که به عنوان هدیه در مراسم جشن تولد خود دریافت کرده بود در راستای اهداف به سیل زدگان جنوب و همچنين جنوب شرق کشور اهدا کرد.

طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در کاشمر اجرا شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمربیان کرد: طرح پویش “سیل مهربانی همکلاسی ها ” فرصتی برای فراگیری تجربه و مهارت بالا های همدلی بین دانش آموزان است.

احمد رضاپور با اشاره به خسارات سیل اخیر در کشور و همچنين لزوم کمک رسانی به سیل زدگان اظهار داشت : اعضای کانون دانش آموزی دبیرستان فاطمه الزهرا (س) حکمت قلعه بالا با جمع آوری کمک های غیرنقدی از بین دانش آموزان در این طرح مشارکت کردند.

وی تصریح کرد: با مشارکت در این پویش به دانش آموزان و همچنين کودکان در منطقه ها و مناطق آسیب دیده یادآور میشویم که هم وطنانشان آنها را فراموش نکرده و همچنين تنها نخواهند گذاشت تا در کنار کاهش معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی از آلام روحی و همچنين فشار روانی آنها نیز کاسته مي شود.
طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در چناران اجرا شد

علی مسعودی رئیس هلال احمر چناران گفت : طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در روز اول بهمن ماه در سطح مدارس شهرستان با حضور دانش آموزان اجرا شد .
وی ادامه داد : در این طرح دانش آموزان کمک های نقدی و همچنين غیرنقدی خود را برای همدردی با دانش آموزان منطقه ها و مناطق سیل زده جنوب و همچنين جنوب شرق کشور به ویژه استان سیستان و همچنين بلوچستان اهدا کردند.

دانش آموزان عضو هلال احمر قوچان کادو تولد خود را به سیل زدگان اهدا کرد در تاریخ ۲۳ January 2020 | 11:48 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دانش آموزان عضو هلال احمر قوچان کادو تولد خود را به سیل زدگان اهدا کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *