دانش آموزان استثنایی هرمزگان آموزش های امدادی را فرا می گیرند

دانش آموزان استثنایی هرمزگان آموزش های امدادی را فرا می گیرند

|دانش آموزان استثنایی هرمزگان آموزش های امدادی را فرا می گیرند از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: دانش آموزان مدارس استثنایی سراسر استان آموزش های امدادی را فرا خواهند گرفت.

سحررفیعی بندری در تشریح این برنامه جذاب و جالب و خوب مطرح کرد: جلسه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين هماهنگی برگزاری دوره های آموزشی به دانش آموزان کم قدرت ذهنی و همچنين ناشنویان استان هرمزگان برگزارشد.
رفیعی بندری افزود: جمعیت هلال احمر با هدف فراگیری آموزش های امدادی در سطح جامعه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی خواهد نمود.
وی عنوان کرد: در همین راستا و همچنين با همکاری معاونت آموزش و همچنين پژوهش در تلاشیم تا دوره های مرتبط در
سطح مدارس،روستاها و همچنين شهرها و روستاها ویژه جوانان برگزار گردد.
دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ایراد کرد: در این برنامه جذاب و جالب و خوب سعی می مي شود آموزه های امدادی به روش مختص این نوع دانش آموزان به آنان آموزش داده مي شود.
سحررفیعی بندری اظهار کرد: در طرح ابتدا مربیان و همچنين معلمین آموزش و همچنين پرورش استثنایی و همچنين سپس دانش آموزان آموزش های امدادی را فرا خواهند گرفت.
رییس آموزش و همچنين پرورش استثنایی استان هرمزگان نیز در این نشست گفت: در سطح استان دانش آموزان استثنایی در مقاطع ابتدایی تا متوسطه درحال تحصیل خواهند بود.
شهباز بارانی اضافه کرد: در کلیه شهرستان های استان بجز جزیره ابوموسی کلاس و همچنين یا مدارس استثنایی در حال فعالیت خواهند بود و همچنين بیشترین دانش آموزان این مراکز کم قدرت ذهنی خواهند بود.
بارانی عنوان کرد: بیشترین جامعه هدفی که می قدرت برای آموزش از ظرفیت آنان بهره برد دانش آموزان مقاطع متوسطه خواهند بود که در سطح استان ۶۰۰ دانش آموز در این مقاطع در حال تحصیل اند.
وی افزود: با توجه به اینکه قطعا در برخی از حوادث امکان رو برویی امدادگران با اشخاص ناشنوا، کم قدرت ذهنی و همچنين دیگر مورد از این قبیل است این اداره آمادگی برگزاری دوره های آموزشی در این راستا را به نیروهای جمعیت هلال احمردارد.
گفتنی است در این نشست دست يار آموزش و همچنين پژوهش جمعیت هلال احمر استان هرمزگان،رییس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان بندرعباس و همچنين دست يار آموزش و همچنين پرورش استثنایی استان حضور داشتند.

دانش آموزان استثنایی هرمزگان آموزش های امدادی را فرا می گیرند در تاریخ ۱۹ August 2019 | 7:53 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دانش آموزان استثنایی هرمزگان آموزش های امدادی را فرا می گیرند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *