دانشجویان هلالی، مهربانی را به سالمندان هدیه دادند

دانشجویان هلالی، مهربانی را به سالمندان هدیه دادند

|دانشجویان هلالی، مهربانی را به سالمندان هدیه دادند از هلال ۱۴۷|

اعضای کانون دانشجویی دانشگاه علوم و همچنين فنون مازندران از منزل و خانه سالمندان باب الحوائج بازدید و همچنين از کهنسالان و همچنين سالمندان آسایشگاه تکریم و همچنين دلجویی کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، علی محمد علی تبار با اعلام این خبر افزود: به مناسبت روز جهانی سالمندان اعضای کانون دانشجویی دانشگاه باب الحوائج در راستای تحقق اهداف عالی جمعیت و همچنين با هدف تسکین آلام بشری و همچنين تامین احترام انسانها در سرای سالمندان این شهرستان حضور یافته و همچنين با اهدای گل و همچنين شیرینی با سالخوردگان این آسایشگاه دیدار و همچنين پای صحبت آنان نشستند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بابل با اشاره به جایگاه ارزشمند سالمندان در جامعه اسلامی گفت: یکی از اهداف جمعیت هلال احمر در راستای تحقق استراتژی ۲۰۲۰ کمک به توسعه و همچنين ابتاء خودمختاری و همچنين کارآموزی افرادی است که بواسطه شرایط نامساعد آسیب دیده اند. این کمک ها و همچنين مساعدت ها در خصوص نیاز های اساسی و همچنين حمایت های روانی و همچنين اجتماعی سالمندان را در بر می گیرد.

محمدعلی تبار با تاکید بر لزوم تامین احترام سالمندان از سوی جامعه به ویژه جوانان، تصریح کرد: از آنجایی که بی احترامی به والدین و همچنين سالمندان در دین اسلام به شدت نکوهش شده و همچنين مصداق بارز کفران نعمت است و همچنين همچنین سالمندی یکی از دوره های طبیعی زندگی بشر است که همه انسان ها در دوره ای از عمر خود با آن هم رو به رو خواهند شد بنابراین این امر بیش از همیشه مورد تاکید خواهد شد تا جوانان همواره به سالمندان احترام بگذارند و همچنين در صورت قدرت نیازهای آنان را برآورده سازند.

دانشجویان هلالی، مهربانی را به سالمندان هدیه دادند در تاریخ ۷ October 2018 | 7:18 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دانشجویان هلالی، مهربانی را به سالمندان هدیه دادند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *