دادرسان؛ امدادگران آماده جامعه

دادرسان؛ امدادگران آماده جامعه

|دادرسان؛ امدادگران آماده جامعه از هلال ۱۴۷|

رییس اداره آموزش و همچنين پرورش راین گفت: دانش آموزان بهترین جامعه برای ارائه آموزش های امدادی با هدف تربیت امدادگر خواهند بود.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر راین؛ روز قبل جلسه هم اندیشی با حضور رئیس و همچنين دست يار آموزش و همچنين پرورش راین با هدف تعامل در خصوص اجرای طرح پای درس ماه و همچنين دادرس برگزار شد.

در این جلسه کامبیز محمدی با اشاره به حادثه خیزبودن استان کرمان و همچنين ضرورت آمادگی همگان در این زمینه افزود: طرح ملی دادرس فرصت بسیار خوبی است که دانش آموزان را برای شرایط سخت آماده و همچنين مهیا کنیم.

محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: در همین راستا با هماهنگی آموزش و همچنين پرورش سرفصل های طرح ملی دادرس توسط مربیان مجرب برای هفتمین سال شمسي متوالی در مدارس شهرستان راین برای دانش آموزان پایه هشتم ارائه خواهد شد.

رئیس اداره آموزش و همچنين پرورش راین در این جلسه، ضمن اعلام آمادگی در خصوص اجرای طرح ملی دادرس گفت: دانش آموزان بهترین جامعه برای ارائه آموزش های امدادی با هدف تربیت امدادگر خواهند بود.

احمد پوریوسفی با اشاره به پتانسل خوب هلال احمر در خصوص ارائه آموزش های همگانی اظهارداشت: مربیان هلال احمر با توجه به اهمیت موضوع همه قدرت خود را در جهت آموزش دانش آموزان بکار گیرند.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکراست در این جلسه؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري جهت شروع و همچنين اجرای طرح دادرس و همچنين المپیاد آماده صورت گرفت.

دادرسان؛ امدادگران آماده جامعه در تاریخ ۲۰ October 2018 | 2:51 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دادرسان؛ امدادگران آماده جامعه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *