خدمت رسانی اعضاء جوون بوشهر در روز طبیعت

خدمت رسانی اعضاء جوون بوشهر در روز طبیعت

|خدمت رسانی اعضاء جوون بوشهر در روز طبیعت از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر از خدمت رسانی اعضاء جوون بوشهر در روز طبیعت خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر بوشهر؛ مریم آلبوغبیش ضمن تبریک آن ایام و همچنین روز طبیعت گفتن کرد: اعضاء جوانان بوشهری مثل سراسرکشور آماده خدمت رسانی به همشهریان خود در روز طبیعت بودند.
اعضائ جوانان همچنین و علاوه بر روز طبیعت، از روز آغاز شانزدهمین طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی سال شمسی ۹۵ در پارک ها ، سواحل و همچنین  اماکن پرتردد آن استان در حال امدادی رسانی و همچنین رفع مستلزم و نیاز مسافرین در قالب تیم سحاب ( سواره و همچنین پیاده ) خدمت رسانی کردند.
آلبوغبیش اظهار کرد: در شعب تابعه استان بوشهر نیز در طول اجرای طرح همچنین و علاوه بر پست های ثابت و همچنین سیار ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی، فضای دوستدار کودک و همچنین خیمه نماز،افراد جوون هلال احمر به مسافرین ارائه خدماتی شامل تست قندخون و همچنین فشارخون کردند.
او همچنین در پایان افزود: اعضاء جوون بوشهر در کل استان در روز طبیعت با توزیع بروشورها، کیسه های زباله به همشهریان و همچنین مسافرین نوروزی در سطح شهرستان پرداختند.
همچنین در حاشیه آن برنامه جذاب و جالب و خوب اعضاء غنچه های هلال و همچنین کودکان مسافرین در فضاهای دوستدار کودک به نقاشی با موضوع آشتی با طبیعت  پرداختند.

خدمت رسانی اعضاء جوون بوشهر در روز طبیعت در تاریخ ۲ April 2016 | 12:38 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خدمت رسانی اعضاء جوون بوشهر در روز طبیعت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *