خدمت در عزای سرور وسالار شهیدان امام و پيشوا استقامت، شجاعت، ایستادگی امام و پيشوا حسین(ع)

۰۷۴۷۳۸-800x600-300x225.jpg

خدمت در عزای سرور وسالار شهیدان امام و پيشوا استقامت، شجاعت، ایستادگی امام و پيشوا حسین(ع)

|خدمت در عزای سرور وسالار شهیدان امام و پيشوا استقامت، شجاعت، ایستادگی امام و پيشوا حسین(ع) از هلال ۱۴۷|

اعضای کانون دانش آموزی و همچنين جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی در مراسم عزاداری سالار وسرور شهیدان امام و پيشوا حسین علیه السلام مشارکت کردند.

به نقل از رابط خبری مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ مهدی علی آبادی دست يار مسائل جوانان استان ضمن تسلیت ایام محرم الحرام به تمامی مسلمانان وشعیان اهل بیت از برپایی عزادادی هیئت حضرت علی اکبر(ع) و همچنين حضور جوانان درمراسم عزا و همچنين ارائه سرويس ها و خدمات درمانی، پوشش امدادی، توزیع نذری و همچنين بسته های فرهنگی طرح ملی نذر آب در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) خبرداد و همچنين گفته استخدمات درمانی با برپایی ایستگاه سلامت کنترل فشار خون و همچنين قند خون، پوشش امدادی عزاداری ها، توزیع نذری و همچنين ترویج طرح ملی نذر آب توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی در شعب این استان صورت گرفت.

وی گفت: جوانان همیشه حاضر در صحنه ارادت خود را نسبت به امام و پيشوا حسین و همچنين شهدای کربلا با خدمت به عزاداران آن هم حضرت ابرازکردند و همچنين با انجام فعالیت های بشر دوستانه تداوم گر قیام عاشورا خواهند بود و همچنين درس های عاشورایی را راهنمای مسیر زندگی خود قرار دهند.

به نام نذر آب به کام زندگی

مهدی علی آبادی بیان کرد: پویش ملی نذر آب با توزیع بروشورهای فرهنگی و همچنين معرفی این طرح در بین عزاداران امام و پيشوا حسین(ع) با هدف بالابردن آگاهی های عمومی شهروندان و مردم شهر و همچنين بالا بردن مشارکت شهروندان و مردم شهر در این طرح ملی صورت گرفت.

وی ابراز امیدواری کرد: که بتوانیم با بالا بردن آگاهی شهروندان و مردم شهر موجب تقویت و همچنين تداوم این طرح ها باشیم و همچنين مشارکت هموطنان را در این پویش ها بالا ببریم وزندگی را به کام هموطنان خود در جنوب شرق کشور شیرین کنیم.

 

خدمت در عزای سرور وسالار شهیدان امام و پيشوا استقامت، شجاعت، ایستادگی امام و پيشوا حسین(ع) در تاریخ ۲۰ September 2018 | 6:31 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خدمت در عزای سرور وسالار شهیدان امام و پيشوا استقامت، شجاعت، ایستادگی امام و پيشوا حسین(ع)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *