خدمات بشر دوستانه ایرانیان در قبال پناهندگان قابل تحسین است

خدمات بشر دوستانه ایرانیان در قبال پناهندگان قابل تحسین است

مشاور منطقه ای کمیته بین المللی صیلب سرخ در حوزه پیشگیری گفت: خدمات بشر دوستانه ایرانیان در قبال پناهندگان قابل تحسین است و جمعیت هلال احمر ایران خدمات مطلوبی ارائه می کند.

به گزارش خبرنگار مهر ،«استیفان رابینسون» نماینده و مشاور صیلب سرخ جهانی ظهر چهارشنبه در سفر یکروزه به شهرستان مرزی تایباد از پروژه مشترک آموزش مهاجران در خصوص خطرات سلاح ها و مین های بر جای مانده بازدید و از همکاری ایرانی ها در این پروژه تقدیر کرد.
وی با تقدیر ویژه از مهمان نوازی مردم استان خراسان اظهار کرد: اولین باری که با مردم ایران آشنا شدم ازطریق استان هرات افغانستان درمرز دوغارون درحد نوشیدن یک چای بود و امروز خوشحالم که درشهرستان تایباد و مرزدوغارون از پروژه مشترک آموزشی بازدید می کنم.
وی با بیان اینکه باحرف زدن نمی شود برای مردم آواره غذا و دارو تهیه کرد و باید عملا اقدامی صورت بگیرد ادامه داد: امروز مشاهده کردم که در مرز دوغارون جمعیت هلال احمر به جای حرف زدن عملا به مردم افغانستان کمک می کند.
وی گفت: جای بسی خوشحالی است که در مرز دوغارون و کشور ایران ۱۰۰درصد آموزش معطوف به غیر ایرانیان است و این توجه کشور ایران به امور بشردوستانه برای من جالب است .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خدمات بشر دوستانه ایرانیان در قبال پناهندگان قابل تحسین است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *