حضور ۸۰۰ نفری دانش آموزان یزدی در نمایش تصویر آفتاب

حضور ۸۰۰ نفری دانش آموزان یزدی در نمایش تصویر آفتاب

|حضور ۸۰۰ نفری دانش آموزان یزدی در نمایش تصویر آفتاب از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از برگزاری تئاتر انقلاب، توسط دانش آموزان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سید جواد میر حسینی دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: به مناسبت چهل و همچنين یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تئاتر دانش آموزی با موضوعیت سرگذشت ایران و همچنين انقلاب با عنوان تصویر آفتاب ویژه دانش آموزان شهرستان یزد و همچنين اعضا کانون دانش آموزی هلال احمر  برگزار شد.

 دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد  با بیان اینکه ۸۰۰ دانش آموز به ویژه اعضای کانون های دانش آموزی مدارس در این مراسم انقلابی شرکت کرده اند ، افزود: حجت‌الاسلام شعشعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور در این مراسم و همچنين ایراد سخنرانی، از رسالت‌های هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی گفته و همچنين از همه دانش آموزان جهت عضویت در جمعیت هلال احمر و همچنين کانون های دانش آموزی هلال احمر دعوت به عمل آورد.

 میرحسینی ادامه داد: ایام ا… دهه فجر بیانگر تاریخ ارزشمند انقلاب اسلامی ایران است که باید با روش های دوست داشتني و جذاب و همچنين مناسب رده سنی کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان که نسل سوم و همچنين چهارم انقلاب خواهند بود، به ایشان انتقال یابد.

وی بیان داشت: این تئاتر زیبا و همچنين مفهومی با سرپرستی و همچنين کارگردانی کاظم کاظمیان سرپرست تيم فرهنگی هنری پیام یزد و همچنين با ایفای نقش دانش آموزان هنرمندی که دوره بازیگری گذراندند به مرحله اجرا رسیده است.

این مقام مسئول ضمن تشکر از دست اندرکاران این طرح خاطر نشان کرد: دلیل انتخاب بازیگران از قشر دانش آموز و همچنين نوجوان، انتقال صریح پیام های تاریخ معاصر و همچنين ارتباط موثر با تيم همسالان بوده است.

در حاشیه این مراسم جوایزی به دو دانش آموز که آشنایی کامل با رسالت های جمعیت هلال احمر داشتند اهدا شد.

حضور ۸۰۰ نفری دانش آموزان یزدی در نمایش تصویر آفتاب در تاریخ ۱۳ February 2020 | 11:24 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور ۸۰۰ نفری دانش آموزان یزدی در نمایش تصویر آفتاب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *