حضور ۳۰ عضو جوون در کارگاه آموزشی ازدواج آسان در نهبندان

حضور ۳۰ عضو جوون در کارگاه آموزشی ازدواج آسان در نهبندان

|حضور ۳۰ عضو جوون در کارگاه آموزشی ازدواج آسان در نهبندان از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهبندان خبر داد: کارگاه آموزشی ازدواج آسان با حضور ۳۰ فرد يا شخص از اعضای جوانان این جمیعت به مناسبت هفته ازدواج برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ حسین رضایی با اشاره به معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی موجود در جامعه بیان کرد: امروزه هزینه های سرسام آور ازدواج های تشریفاتی باعث سر باز زدن بسیاری از جوانان از مقوله ازدواج است.

وی با اشاره به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های هفته ازدواج و همچنين سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و همچنين حضرت فاطمه(س) افزود: در راستای ترویج ازدواج ‌آسان، کارگاه آموزشی با حضور ۳۰ فرد يا شخص از اعضای جوانان هلال احمر نهبندان برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: آثار ازدواج، علل تاخیر ازدواج در برخی جوانان، ملاک‌ها و همچنين معیارهای یک ازدواج موفق، تجربه و مهارت بالا های ضروری و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای ازدواج پایدار و همچنين حفظ زندگی زناشویی از موضوعات مهم مطرح شده در این کارگاه آموزشی است.
رضایی تصریح کرد: تغییر دیدگاه جوانان در ارتباط و رابطه با امر ازدواج و همچنين آگاهی بخشی به آنان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی در گرایش به ازدواج آسان و همچنين پایدار موثر است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهبندان در پایان اظهار کرد: این کارگاه آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنين با هدف ترویج و همچنين نهادینه کردن ازدواج آسان به مدت دو ساعت برگزار شد.

حضور ۳۰ عضو جوون در کارگاه آموزشی ازدواج آسان در نهبندان در تاریخ ۲۴ July 2020 | 1:19 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور ۳۰ عضو جوون در کارگاه آموزشی ازدواج آسان در نهبندان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *