حضور یک هزار داوطلب هلال احمر استان تهران در کمپین قرار مهربانی

حضور یک هزار داوطلب هلال احمر استان تهران در کمپین قرار مهربانی

|حضور یک هزار داوطلب هلال احمر استان تهران در کمپین قرار مهربانی از هلال ۱۴۷|

داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران خون خود را اهدا کردند/ یک هزار فرد يا شخص در کمپین قرار مهربانی حضور خواهند داشت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان این که داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران خون خود را اهدا کردند، گفت: یک هزار فرد يا شخص در کمپین قرار مهربانی با هدف اهدا خون، نجات زندگی انسان ها است، حضور خواهند داشت.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران امروز در حاشیه بازدید از مرکز انتقال خون وصال، اظهار کرد: با توجه به کمبود بانک خونی و همچنين با هماهنگی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري که با نهاد انتقال خون استان تهران انجام دادیم، قرار شد پرسنل و همچنين داوطلبان هلال احمر استان تهران خون خود را اهدا کنند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا کار سختی به نظر می رسید ولي بايد توجه داشت با همکاری کارکنان و همچنين اعضای داوطلب هلال احمر استان تهران این امر بررسي کننده و پروهشگر شد و همچنين هزار فرد يا شخص به کمپین قرار مهربانی که با شعار اهدای خون، هدیه ای برای نجات انسان ها است، پیوستند که طی روزهای آینده و همچنين در چند مرحله با رفت و آمد و مراجعه به مراکز نهاد انتقال خون استان تهران، خون خود را اهدا خواهند کرد.

فتحی خاطر نشان کرد: امروز هم حدود ۱۰۰ فرد يا شخص از پرسنل و همچنين داوطلبان هلال احمر استان تهران در مرکز انتقال خون وصال حضور پیدا کرده تا در این شرایط سخت، خون خود را اهدا کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: این طرح در تهران و همچنين شهرستان های استان تهران ادامه خواهد داشت و همچنين از تمام هموطنان در استان تهران نیز درخواست داریم با رعایت مسائل بهداشتی به مراکز انتقال خون رفت و آمد و مراجعه کنند.

 

 

حضور یک هزار داوطلب هلال احمر استان تهران در کمپین قرار مهربانی در تاریخ ۱۶ March 2020 | 10:14 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور یک هزار داوطلب هلال احمر استان تهران در کمپین قرار مهربانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *