حضور صمیمی وزیر آموزش و همچنين پرورش در غرفه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر

حضور صمیمی وزیر آموزش و همچنين پرورش در غرفه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر

|حضور صمیمی وزیر آموزش و همچنين پرورش در غرفه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر از هلال ۱۴۷|

همزمان با ۱۶ مهرماه، روز جهانی کودک و همچنين درحاشیه مراسم پاسداشت این روز، وزیر آموزش و همچنين پرورش از غرفه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر بازدید کرد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر، سید محمد بطحایی بعد از بازدید نمایشگاه روز جهانی کودک و همچنين هفته کودک در غرفه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر حضور یافت.

وزیر آموزش و همچنين پرورش بعد از دریافت گزارشی از فعالیت‌های این نهاد در حوزه کودک، ضمن تقدیر از این فعالیتها و همچنين ابراز ملاطفت به اعضای کانون غنچه‌های هلال و همچنين گرفتن عکس یادگاری با ایشان در دفتر یادبود غرفه نوشت: نوگلان عزیزم، امیدان آینده کشور عزیزان ایران، امیدوارم مسیر رشد و همچنين بالندگی خود را با نشاط و همچنين سرزندگی طی نمایید و همچنين افرادی موثر در جامعه فردای میهن اسلامیان باشید. به امید سلامتی و همچنين موفقیت همه فرزندان ایران عزیز

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است غرفه کودک نهاد جوانان جمعیت هلال احمر از ۱۴ لغایت ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۹ در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون فکری پرورش کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان خیابان حجاب تهران پذیرای مهمان علاقه‌مند می باشد.

حضور صمیمی وزیر آموزش و همچنين پرورش در غرفه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر در تاریخ ۸ October 2018 | 1:25 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور صمیمی وزیر آموزش و همچنين پرورش در غرفه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *