حضور رییس صلیب سرخ اسپانیا در نهاد جوانان/ تاکید بر انجام فعالیت های مشترک و همچنین تبادل تجربیات

حضور رییس صلیب سرخ اسپانیا در نهاد جوانان/ تاکید بر انجام فعالیت های مشترک و همچنین تبادل تجربیات

|حضور رییس صلیب سرخ اسپانیا در نهاد جوانان/ تاکید بر انجام فعالیت های مشترک و همچنین تبادل تجربیات از هلال ۱۴۷|

خاویار سننت، رییس صلیب سرخ اسپانیا و همچنین ماریا آلکازار، مدیر همکاری های بین المللی صلیب سرخ اسپانیا با حضور در نهاد جوانان، با فعالیت ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آن نهاد آشنا شدند.

به به گفته روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، در آن دیدار دکتر حبیبی رییس نهاد جوانان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های جوانان هلال احمری گفت: نهاد جوانان دروازه ورودی هلال احمر می باشد و همچنین اشخاص از ۵ سالگی می توانند عضو نهاد جوانان شوند.

فعالیت کانون های متنوع و گوناگون و مختلف در زیرمجموعه نهاد جوانان

او همچنین با اشاره به کانون های متنوع ویژه سنین متنوع و گوناگون و مختلف افزود: کانون غنچه های هلال در ۳ هزار و همچنین ۵۰۰ مهدکودک، کانون دانش آموزی در ۸ هزار مدرسه، کانون دانشجویی در ۹۰۰ دانشگاه و همچنین ۷۰۰ کانون جوانان فعالیت های مرتبط با اهداف جمعیت هلال احمر پیرامون صلح و همچنین بشردوستی و همچنین کمک به دیگران انجام می دهند. همچنین کانون های روستایی و همچنین عشایری، طلاب و همچنین کانون های بشردوستانه در زندان ها نیز فعال خواهند بود.

رییس نهاد جوانان ادامه داد: یک میلیون فرد یا شخص عضو نهاد جوانان خواهند بود که در طرح ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف شامل طرح دادرس (دانش آموز آماده در روزهای سخت)، طرح سحر( حمایت های روانی و همچنین فرهنگی و اجتماعی بعد از بلایا)، برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی، فعالیت های مناسبتی، طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی و همچنین … حضوری فعال دارند.

تلاش جهت تربیت جوانان مسئولیت پذیر/ کمک جهت افزایش صلح در جهان

دکتر حبیبی با گفتن آنکه تمام طرح ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب براساس استراتژی ۲۰۲۰ و همچنین استراتژی YES اجرایی می می شود، تصریح کرد: تلاش ما آن می باشد تا جوانان مسئولیت پذیر، تربیت شوند و همچنین آن کار را با سپردن مسئولیت به آنها عملی می کنیم.

او همچنین گفت: امیدوارم همکاری های جمعیت هلال احمر ایران و همچنین صلیب سرخ اسپانیا به ویژه در قسمت و بخش جوانان به گونه ای پیش رود که بتوانیم از تجارب یکدیگر بهره مند شویم و همچنین در ادامه به افزایش صلح در جهان کمک کنیم.

رییس نهاد جوانان خاطرنشان کرد: ما به عنوان هلال احمر و همچنین صلیب سرخ می توانیم جهت آرامش کشورهایی که ناآرام خواهند بود موثر باشیم، به ویژه کشورهایی همچون سوریه، یمن و همچنین عراق که اکثرا و بیشتر قربانیان آن هم کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان خواهند بود.

رییس صلیب سرخ اسپانیا: موضوع جوانان خیلی زیاد مهم و همچنین قابل توجه می باشد/ بایستی و حتما فرهنگ بشردوستی را از سنین کودکی به اشخاص آموخت

در ادامه آن جلسه، خاویار سننت رییس صلیب سرخ اسپانیا ضمن ابراز خرسندی از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع توسط نهاد جوانان گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب های تو در حوزه جوانان قابل تحسین می باشد و همچنین جهت صلیب سرخ اسپانیا نیز موضوع جوانان خیلی زیاد مهم و همچنین قابل توجه می باشد چراکه ما هم معتقدیم بایستی و حتما فرهنگ بشردوستی را از سنین کودکی به اشخاص آموخت.

او همچنین افزود: براین اساس برنامه جذاب و جالب و خوب های صلیب سرخ اسپانیا در حوزه جوانان خیلی زیاد پررنگ و همچنین باارزش می باشد. جوانان ما با ارائه آموزش به کودکانی که از مدرسه بازمانده اند، به آنها کمک می کنند. همچنین بخشی از آموزش های ما همچنین و علاوه بر مباحث تئوری، آموزش های عملی را نیز شامل می می شود که نام آن برنامه جذاب و جالب و خوب یادگرفتن و همچنین کارکردن می باشد.

رییس صلیب سرخ اسپانیا با اشاره به اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های ویژه در حوزه آسیب های فرهنگی و اجتماعی و همچنین حفظ محیط زیست ادامه داد: همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی ویژه خانواده های آسیب پذیر که تمامی افراد آن هم بیکار خواهند بود و همچنین منبع درآمدی ندارند، درنظر گرفته شده می باشد.

خاویار سننت تصریح کرد: معتقدم صلیب سرخ اسپانیا و همچنین جمعیت هلال احمر ایران می توانند همکاری های خوبی به ویژه در قسمت و بخش جوانان داشته باشند که امیدوارم آن برنامه جذاب و جالب و خوب به خوبی انجام می شود و همچنین بتوانیم از تجربیات طرف مقابل بهره بری و استفاده کنیم.

 

 

 

 

حضور رییس صلیب سرخ اسپانیا در نهاد جوانان/ تاکید بر انجام فعالیت های مشترک و همچنین تبادل تجربیات در تاریخ ۱۷ April 2016 | 2:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور رییس صلیب سرخ اسپانیا در نهاد جوانان/ تاکید بر انجام فعالیت های مشترک و همچنین تبادل تجربیات”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *