حضور جوانان هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در شکوه چهل سالگی

حضور جوانان هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در شکوه چهل سالگی

|حضور جوانان هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در شکوه چهل سالگی از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان از نشست هم اندیشی برنامه جذاب و جالب و خوب های" دهه تبريک و مبارک فجر و همچنين طرح ملی ایمنی و همچنين سلامت مسافرین نوروزی" منطقه سیستان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان سیستان و همچنين بلوچستان، علیرضا میری اظهار کرد: نشست دبیران کانون های چهارگانه هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان با حضور روسا، کارشناسان و همچنين دبیران کانون های چند گانه جمعیت هلال احمر شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و همچنين هامون برگزار شد.

وی افزود: این استان با ظرفیت های تاریخی، گردشگری و همچنين همچنین پهناورترین استان کشور با ۳۰۰کیلومتر مرز آبی میزبان میهمانان نوروزی است و همچنين شایسته است اعضا با قدرت و همچنين همت بالایی در کمپ های هلال احمر با اطلاعات کافی از مسافرین استقبال کنند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان گفت: از آنجایی که طرح های ابتکاری و همچنين خلاقیت ها یکی از ملاک های ارزیابی این مرحله از طرح ایمنی و همچنين سلامت مسافرین خواهد بود، از استعداد ها و همچنين ایده های جوانان به عنوان چاشنی فعالیت ها استقبال خواهیم کرد

در ادامه دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در نشست تشکل های چندگانه استان گفت: با توجه به پیش رو بودن چهلمین بهار انقلاب برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع فرهنگی هنری در کانون های دانش آموزی، دانشجویی، جوانان و همچنين غنچه های هلال در استان برگزار می مي شود.

علیرضا میری در نشست کانون های چندگانه استان سیستان وبلوچستان که با هدف برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی فعالیت های کانون ها در یوم الله دهه فجر برگزار شد، گفت: جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی، آموزشی و همچنين ورزشی در دهه ی فجر انقلاب اسلامی حضور پرشور خواهند داشت.

وی افزود: مثل هر سال شمسي ایستگاه های سلامت توسط جوانان هلال احمر در مسیر راهپیمایی برپا می مي شود و همچنين اعضای نهاد جوانان هلال احمر با پوشش این نهاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می کنند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان سیستان و همچنين بلوچستان عنوان کرد: غبارروبی و همچنين عطرافشانی مزار شهدا انقلاب اسلامی، اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع ورزشی و همچنين فرهنگی از برنامه جذاب و جالب و خوب های است که در این ایام اجرا می مي شود.

علیرضا میری خاطر نشان کرد: به مناسبت پیروزی انقلاب سعی می مي شود بستری فراهم مي شود تا جوانان بیشتر با دستاوردهای انقلاب آشنا شوند.

حضور جوانان هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در شکوه چهل سالگی در تاریخ ۲۷ January 2019 | 8:12 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور جوانان هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در شکوه چهل سالگی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *