حضور جوانان در اردوی یکروزه شهرستان زنجان

حضور جوانان در اردوی یکروزه شهرستان زنجان

|حضور جوانان در اردوی یکروزه شهرستان زنجان از هلال ۱۴۷|

با اجرای اردوی یکروزه در شهرستان زنجان همدلی و همچنین تبادل تجربه بین اعضا جمعیت صورت گرفت.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ اردوی یک روزه باحضور مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر استان ، دست یار امدادو نجات جمعیت استان، کارشناس مسائل جوانان جمعیت هلال احمراستان ، ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان و همچنین جمعی از افراد جمعیت هلال احمر شهرستان برگزارشد.

حجت السلام نصیری مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان زنجان دراین اردوی یکروزه درجمع جوانان گفت: تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب های مناسب و همچنین جامع جهت غنی سازی زمان بیکاری و اوقات تفریح نسل جوون از مهمترین شیوه های مقابله با آسیب های فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی عنوان کرد.

او همچنین اظهار داشت: ارزش گذاری و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جهت پرکردن ساعات فراغت جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان جامعه امروز ضروری می باشد او همچنین ایام تابستان و همچنین کلاس های طرح غنی سازی زمان بیکاری و اوقات تفریح را بهترین فرصت جهت آموزش جوانان در حوزه های مهارتی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانست.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان تصریح کرد: غنی سازی زمان بیکاری و اوقات تفریح بستر شکوفاهی جامعه را فراهم می کند و همچنین از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

در ادامه علی منفرد رییس جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان اظهارکرد: آن اردوی یکروزه با اهدافی همچون فعال نمودن کلیه امکانات و همچنین بهره بری و استفاده حداکثری افراد جوانان از امکانات موجود در جریان غنی‌سازی زمان بیکاری و اوقات تفریح آنان، بهره بری و استفاده از زمان بیکاری و اوقات تفریح جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان در مراکز و همچنین آشنایی آنان با اهداف و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های نهاد جوانان و همچنین تربیت اعضاء در راستای اهداف جمعیت هلال احمر، توجه و همچنین تأکید بر ترویج فرهنگ و همچنین فکر کردن و اندیشیدن ارزشی در ارائه و همچنین انجام فعالیت‌های آموزشی، اسپورت و ورزشی، فرهنگی و همچنین فوق‌برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین … در جمعیت هلال احمر انجام می می شود.

او همچنین افزود: در آن اردو برنامه جذاب و جالب و خوب هایی همچون کارگاه امداد و همچنین کمک های ابتدایی و اولیه (بازآموزی احیای قلبی و همچنین ریوی)، آشنایی با نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنین هلال احمر و همچنین نقش جوانان در هلال احمر و همچنین مباحث کار تیمی و همچنین کار تیمی برگزار شد.

منفردعنوان کرد: زمان زمان بیکاری و اوقات تفریح تابستان فرصتی خیلی زیاد گرانقدر و همچنین ارزشمند که می قدرت برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف آموزشی، بشردوستانه، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین اسپورت و ورزشی را اجرا تا توانمندی جوانان در راه درست و همچنین صحیح هدایت می شود، در غیر اینصورت می تواند به عنوان یک تهدید نیز محسوب می شود.

ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان اظهارکرد: همچنین مسابقات اسپورت و ورزشی بین افراد شرکت کننده در اردو برگزار و همچنین به اعضا برترجوایزی اهدا گردید.

حضور جوانان در اردوی یکروزه شهرستان زنجان در تاریخ ۱۷ July 2018 | 8:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور جوانان در اردوی یکروزه شهرستان زنجان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *