حضور۱۱۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين معلمان مدارس استان قم در دوره آموزشی پای درس ماه

حضور۱۱۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين معلمان مدارس استان قم در دوره آموزشی پای درس ماه

|حضور۱۱۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين معلمان مدارس استان قم در دوره آموزشی پای درس ماه از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری چهارمین دوره آموزشی پای درس ماه با حضور ۱۱۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين معلمان مدارس سراسر استان قم خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ ۱۱۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين معلمان آموزش و همچنين پرورش استان قم در دوره آموزشی پای درس ماه شرکت کردند.

محمد مصباحی با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح پای درس ماه برای چهارمین سال شمسي متوالی خود در سراسر کشور آغاز شده و همچنين هدف از اجرای این طرح توانمند سازی مدیران و همچنين معلمان در راستای انتقال مفاهیم امدادی به دانش آموزان است.

وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از مراکز متولی امر آموزش وظیفه دارد در جهت در خصوص تعلیم و همچنين تربیت دانش آموزان گام بردارد و همچنين در این راستا مدیران و همچنين معلمان شرکت کننده در این دوره، نمایندگان هلال احمر در مدارس سراسر استان خواهند بود.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: سرفصل های ارائه شده در این دوره آموزشی شامل؛ تاریخچه و همچنين نحوه شکل گیری صلیب سرخ و همچنين هلال احمر، آشنایی با نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر، آشنایی با نهاد جوانان و همچنين طرح دادرس و همچنين آموزش چند تجربه و مهارت بالا امدادی پرکاربرد و همچنين اضطراری بودند که آموزش های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به مدیران و همچنين معلمان ارائه شده است.

یادآور می مي شود؛ این دوره با همکاری و همچنين مشارکت معاونت های آموزش و همچنين پژوهش و همچنين همچنین معاونت درمان و همچنين توانبخشی جمعیت هلال احمر استان قم در مرکز مسائل جوانان هلال احمر برگزار شد.

حضور۱۱۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين معلمان مدارس استان قم در دوره آموزشی پای درس ماه در تاریخ ۱۷ November 2019 | 10:05 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور۱۱۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين معلمان مدارس استان قم در دوره آموزشی پای درس ماه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *