حرکت ریلی هفتمین دوره مسابقات آماده مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان

حرکت ریلی هفتمین دوره مسابقات آماده مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان

|حرکت ریلی هفتمین دوره مسابقات آماده مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان از برگزاری هفتمین دوره مسابقات آماده مرحله شهرستانی از دوم لغایت دهم بهمن ماه سال شمسي جاری در ۱۸ شعبه خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان، علیرضا میری دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان گفت: هفتمین دوره مسابقات آماده مرحله شهرستانی با هدف توسعه و همچنين ترویج ظرفیت های خودامدادی در میان دانش آموزان با هماهنگی آموزش و همچنين پرورش استان آغاز شد.

وی افزود: مسابقات آماده به جهت افزایش سطح ایمنی و همچنين کاهش خطرپذیری مدارس استان با تکیه بر تربیت تیم های دانش آموزی آماده برای مقابله با حوادث در مدارس سطح استان برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی گردیده است.

میری تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و همچنين به جهت هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات مقرر گردیده کارشناسان مسائل جوانان بعنوان ناظر مسابقات به شهرستان های سطح استان اعزام شوند.

وی ادامه داد: دانش آموزان با رعایت شرایط سنی پایه هشتم از یک مدرسه در قالب یک تیم ۱۴ نفره در آزمون های عملی در رشته های پناهگیری و همچنين خروج ایمن، خونریزی، پانسمان و همچنين بانداژ، اسکان اضطراری، احیای قلبی و همچنين ریوی، حمل مصدوم، اطفا حریق، شکستگی و همچنين آتل بندی شرکت می کنند.

حرکت ریلی هفتمین دوره مسابقات آماده مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان در تاریخ ۲۱ January 2019 | 6:54 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حرکت ریلی هفتمین دوره مسابقات آماده مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *