جوانان پایتخت خط مقدم مقابله با کرونا

جوانان پایتخت خط مقدم مقابله با کرونا

|جوانان پایتخت خط مقدم مقابله با کرونا از هلال ۱۴۷|

معابر و همچنين مکان هایی از منطقه هشت تهران برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توسط جوانان و همچنين داوطلبان ضدعفونی شدند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛در پی گسترش ویروس کووید-۱۹، معابر و همچنين مکان های عمومی نظیر پایانه مسافربری شرق،جایگاه سوخت،ایستگاه اتوبوسرانی و همچنين تاکسیرانی،پل های هوایی،و همچنين بوستان لاله منطقه هشت شهرستان تهران همکاری توسط اعضای جوانان و همچنين داوطلبان این منطقه ضدعفونی و همچنين گندزدایی شدند.

ترابی تصریح کرد:طرح مقابله و همچنين ضدعفونی معابر و همچنين مکانهای پرتردد از ویروس کرونا در برخی منطقه ها و مناطق شهرستان تهران به منظور پیشگیری از ابتلا به این بیماری در حال اجرا می باشد.

وی گفته استاین محل ها و همچنين مکان ها به دلیل آنکه مورد بهره بري و استفاده و همچنين حضور بیشتر شهروندان و مردم شهر خواهند بود در اولویت ضدعفونی قرار دارند.

جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از نهاد‌های فعال در امر ضد عفونی و همچنين گندزدایی سطح و همچنين با در اختیار داشتن نیرو، تجهیزات و همچنين امکانات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري اقدامات موثری را در راستای ریشه‌کنی کرونا در سطح شهرستان تهران انجام داده است.

 

 

جوانان پایتخت خط مقدم مقابله با کرونا در تاریخ ۱۴ April 2020 | 10:09 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان پایتخت خط مقدم مقابله با کرونا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *