جوانان هلال احمر ۲ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند

جوانان هلال احمر ۲ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند

|جوانان هلال احمر ۲ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند از هلال ۱۴۷|

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال احمر اعلام کرد: طی روزهای قبل اعضای فعال و همچنين جوون این نهاد در اقدامی خداپسندانه و همچنين در راستای اجرا و همچنين برگزاری طرح ملی و همچنين مطابق و يکدست اهدای خون «قرار مهربانی» ۲ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند.

رضا بامداد اصل روز شنبه در گفت وگو با روزنامه نويس و خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: اهدای این شمار واحد خون به بیماران نیازمند در راستای توسعه مشارکت جوانان در فعالیت های عام المنفعه و همچنين تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر و همچنين پیشبرد اهداف نهاد انتقال خون برای تامین خون و همچنين فرآورده های خونی سالم در سراسر کشور انجام شده است.

وی ادامه داد: اعضای نهاد جوانان همه ساله و همچنين به مناسبت های متنوع و گوناگون و مختلف در راستای ترویج فرهنگ نوعدوستی، احترام به ارزش های انسانی، تسکین آلام بشری و همچنين حمایت از زندگی و همچنين سلامت انسان ها در این امر خیر و همچنين تبريک و مبارک مشارکت می کنند.

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال احمر گفت:‌ در اجرا و همچنين برگزاری این طرح سعی بر آن هم است که با اطلاع رسانی درست به شهروندان و مردم شهر و همچنين نهادینه کردن فرهنگ بشردوستی و همچنين نیکوکاری جان بسیاری از بیماران نیازمند که در انتظار پیوند عضو خواهند بود را از مردن و مرگ حتمی نجات داد.

بامداد اصل توضیح داد: این طرح به عنوان یکی از پهناور و بزرگ ترین پروژه بشردوستانه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر در فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر شناخته شده است.

وی تامین داوطلبانه خون سالم و همچنين فرآورده‌های خونی برای بیماران نیازمند را یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اصلی و همچنين راهبردی این نهاد عنوان کرد و همچنين افزود: این نهاد در راستای تشویق شهروندان و مردم شهر برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی، با انجام فراخوان های عمومی و همچنين اختصاصی (شرایط عادی و همچنين اضطرار) در قالب برنامه جذاب و جالب و خوب ملی و همچنين مطابق و يکدست اهدای خون «قرار مهربانی» و همچنين ایجاد آمادگی‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري در بین اعضای جوون و همچنين فعال خود نسبت به تأمین مستمر خون سالم، سعی در یکسان سازی میزان دسترسی مناسب بیماران در مراکز استانی با بیماران ساکن در منطقه ها و مناطق حاشیه‌ای و همچنين دورافتاده دارد.

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال احمر توضیح داد: جوانان فعال عضو نهاد جوانان جمعیت هلال احمر که برای انتقال خون به مرکز سرويس ها و خدمات دریافت و همچنين اهدای خون داوطلبانه آمده اند، افرادی خواهند بود که تعهد اجتماعی دارند، در قبال اجتماع احساس مسئولیت می کنند و همچنين با نظر به نوع دوستی، ایثارگرانه خون خود را اهدا می کنند.

بامداد اصل اضافه کرد: این میزان واحد خون از سوی جوانان هلال احمر طبق اطلاعیه ای نهاد انتقال خون کشور و همچنين با فرارسیدن فصل سرما و همچنين افزایش برودت هوا و همچنين بارش برف و همچنين باران با کاهش شدید سطح ذخایر خون و همچنين فرآورده های آن هم در همه تيم های خونی مواجه شده بود، به بیماران نیازمند اهدا شده است.

نهاد جوانان جمعیت هلال احمر سازمانی داوطلب محور، اصول مدار و همچنين دارای تعامل سازنده با جهان است که با ترویج روحیه بشردوستی، ایثار، تعاون، سازگاری اجتماعی و همچنين مسئولیت پذیری میان جوانان، ظرفیت آنها را برای افزایش برخورداری انسان ها از کرامت، سلامت، محیط زیست سالم، صلح و همچنين احترام به کار می گیرد.

این نهاد، نهادی مردمی و همچنين تخصصی در مسائل جوانان است که با انجام مطالعات راهبردی در زمینه اصول، اهداف و همچنين ارزش های نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر، برای ارائه سرويس ها و خدمات آموزشی هدایتی و همچنين تربیتی جوانان را جذب، توانمند و همچنين در قالب تیم های ورزیده، سازماندهی می کند تا بتوانند از طریق انجام فعالیت های خداپسندانه، بشردوستانه، امدادی، عام المنفعه و همچنين داوطلبانه با دیگران تعامل کرده و همچنين مسائل خود و همچنين جامعه را به روش موثری اداره و همچنين هدایت کنند.

جوانان هلال احمر ۲ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند در تاریخ ۲۱ December 2019 | 1:09 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان هلال احمر ۲ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *