جوانان هلال احمر سیستان و همچنین بلوچستان زنجیره انسانی نه به اعتیاد تشکیل دادند

جوانان هلال احمر سیستان و همچنین بلوچستان زنجیره انسانی نه به اعتیاد تشکیل دادند

|جوانان هلال احمر سیستان و همچنین بلوچستان زنجیره انسانی نه به اعتیاد تشکیل دادند از هلال ۱۴۷|

زنجیره انسانی جوانان هلال احمر با شعار احتیاط کنیم اعتیاد نزدیک می باشد و همچنین به تندرستی بیندیشیم تشکیل شد.

به به گفته دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و همچنین بلوچستان؛ به مناسبت هفته سلامت و همچنین تندرستی طرح محله عاری از دخانیات با مشارکت افراد کانون دانش آموزی و همچنین به منظور آگاه سازی اشخاص جامعه از مضرات دخانیات و همچنین تشویق به ترک دخانیات در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

سلطانی نژاد تصریح کرد: هدف از نمایش آن طرح ارتقاع سطح سلامت اشخاص جامعه می باشد، در آن طرح افراد کانون های دانش آموزی با اهدای ۱۰۰ شاخه گل به اشخاص سیگاری و همچنین توزیع بروشور های هشدار دهنده در خصوص استعمال دخانیات و همچنین مضرات آن هم از آن اشخاص در خواست کردند جهت حفظ سلامتی خود وخانواده شان حتی جهت یک روز هم که شد ه سیگار مصرف نکنند.

گفتنی می باشد، افراد جوانان با تشکیل زنجیره انسانی (نه به اعتیاد) در یکی از میادین اصلی شهرستان با شعار احتیاط کنیم؛ اعتیاد نزدیک می باشد به تندرستی بیاندیشیم ونابود کردن  ۳۰۰نخ سیگار بار دیگر اشخاص جامعه را از مضرات دخانیات آشنا و همچنین تشویق به ترک اعتیادکردند و همچنین بروشورهای مضرات سیگارو قلیان را توزیع کردند.

جوانان هلال احمر سیستان و همچنین بلوچستان زنجیره انسانی نه به اعتیاد تشکیل دادند در تاریخ ۲۶ April 2016 | 2:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان هلال احمر سیستان و همچنین بلوچستان زنجیره انسانی نه به اعتیاد تشکیل دادند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *