جوانان هلال احمر استان فارس در سوگ سردار صلح و همچنين امنیت قاسم سلیمانی

1-1-300x225.jpg

جوانان هلال احمر استان فارس در سوگ سردار صلح و همچنين امنیت قاسم سلیمانی

|جوانان هلال احمر استان فارس در سوگ سردار صلح و همچنين امنیت قاسم سلیمانی از هلال ۱۴۷|

اعضای جوانان هلال احمر استان فارس از کانون های دانشجویی و همچنين جوانان با حضور در برنامه جذاب و جالب و خوب های عزاداری، برپایی مراسم عزاداری در کانون های غنچه های هلال احمر و همچنين همچنین نصب تراکت سردار صلح و همچنين امنیت در سوگ قاسم سلیمانی نشستند.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر استان فارس، غلامحسین تجلی دست يار مسائل جوانان هلال احمر فارس گفت: صبح جمعه ۱۳ دی‌ماه خبر عروج «حاج قاسم» یک ملت را داغدار کرد، خبری که در ابتدای شنیدنش دعا می‌کردیم حقیقت نداشته باشد و همچنين تکذیب مي شود ولي بايد توجه داشت انگار خبر تحقق آرزوی دیرینه این بزرگمرد واقعیت داشت و همچنين یک ملت در سوگ یکی از سرداران پهناور و بزرگ سپاه اسلام نشست.

وی در ادامه گفت: چهره‌ای محبوب و همچنين دوست‌داشتنی که از هر گروه و حزب و همچنين گروهی به ایشان ارادت داشتند و همچنين اقدامات خالصانه‌اش باعث شد تا در قلب نه تنها ایرانیان بلکه در قلب همه آزادی‌خواهان جهان رسوخ کند و همچنين عزیز باشد.

تجلی پیرو سخنان نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و همچنين خط مشی روشن هلال احمر دراین ماجرا گفت: خبر رفتنش برای همگان سخت بود و همچنين غیرقابل باور، داغ شهادت سرداری که برای ایجاد صلح و همچنين امنیت شهروندان و مردم شهر خدمت میکرد، امروز بر دل همه نشسته است و همچنين بغض و همچنين اشک چیزی است که جوانان هلال احمر زرین دشت در دومین روز بعد از شهادت شهید سلیمانی با حضور درمراسم عزاداری در ارادت و همچنين عشقی که به این فرمانده پهناور و بزرگ داشتند را نشان دادند و همچنين همچنینی کانون های غنچه های هلال احمر در سراسر استان فارس با انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های سرود خوانی و همچنين نقاشی از خانواده داغدار و همچنين رهبر جمهوری اسلامی ایران دلجویی خواهند کرد و همچنين شهرستان قیروکارزین و همچنين خرم بید پیشرو در این امر است.

عده‌ای از جوانان شهرستان خرم بید نیز تصمیم به برپایی ایستگاه صلواتی گرفتند که در ادامه روزهایی که به داغ این عزیز نشسته ایم در کانون دانشجویی به اجرا در خواهد آمد.

جوانان هلال احمر استان فارس در سوگ سردار صلح و همچنين امنیت قاسم سلیمانی در تاریخ ۵ January 2020 | 12:38 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان هلال احمر استان فارس در سوگ سردار صلح و همچنين امنیت قاسم سلیمانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *