جوانان هلال احمر از مرکز درمان نگهداری و همچنین کاهش آسیب معتادان بازدید کردند

جوانان هلال احمر از مرکز درمان نگهداری و همچنین کاهش آسیب معتادان بازدید کردند

|جوانان هلال احمر از مرکز درمان نگهداری و همچنین کاهش آسیب معتادان بازدید کردند از هلال ۱۴۷|

در دومین روز از نمایش دوره تکمیلی کارگاه آموزشی پیشگیری ابتدایی و اولیه از اعتیاد شرکت کننده از مرکز درمان نگهداری و همچنین کاهش آسیب معتادان در تبریز بازدید کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ در آن بازدید ها بیش از ۷۰ تن از افراد جوانان خواهر و همچنین برادر با حضور در مرکز درمان نگهداری و همچنین کاهش آسیب معتادان از نزدیک با نحوه و همچنین مراحل نگهدای معتادان آشنا و همچنین سوالات خود را پیرامون موضوع مطرح و همچنین از طرف مسئولان و همچنین کارشناسان امر پاسخ های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری ارائه شد.

گفتنی می باشد، بمنظور آشنایی جوانان با عوارض مواد اعتیاد آور و مخدر دوره تکمیلی کارگاه آموزشی پیشگیری ابتدایی و اولیه از اعتیاد با شرکت بیش از ۷۰ تن از افراد جوانان معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان و همچنین با مشارکت ستاد مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر استان  از مورخه ۲۹ اردیبهشت در تبریز آغاز و همچنین امروز با بازدید عملیاتی از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف مرکز نگهداری معتادان پایان یافت.

جوانان هلال احمر از مرکز درمان نگهداری و همچنین کاهش آسیب معتادان بازدید کردند در تاریخ ۱۹ May 2016 | 8:22 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان هلال احمر از مرکز درمان نگهداری و همچنین کاهش آسیب معتادان بازدید کردند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *