جوانان عجب شیر، پیشتازان پویش نذر آب

جوانان عجب شیر، پیشتازان پویش نذر آب

|جوانان عجب شیر، پیشتازان پویش نذر آب از هلال ۱۴۷|

اعضای کانون‌های جوانان و همچنين دانش‌آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان عجب شیر با پیاده‌روی، دوچرخه سواری و همچنين کارهای میدانی، شهروندان و مردم شهر را به پویش نذر آب دعوت کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی، اعضای کانون‌های جوانان و همچنين دانش‌آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان عجب‌شیر در اقدامی فرهنگی، شهروندان و مردم شهر را به پویش نذر آب دعوت کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان عجب شیر تشریح کرد: جوانان این شهرستان که در تمامی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های نهاد جوانان هلال احمر همواره پیشتاز و همچنين پیشگام بوده اند، طبق دستور رئیس نهاد جوانان برای انجام کارهای میدانی درخصوص پویش نذر آب؛ با پیاده روی و همچنين دوچرخه سواری در میادین اصلی شهرستان با شعار: “یک کاروان همدلی، برای گذر از بحران آب” عموم شهروندان و مردم شهر را همچنين و علاوه بر حساس سازی نسبت به مصرف آب، برای کمک به منطقه ها و مناطق متاثر از خشکسالی و همچنين عبور از این بحران آب دعوت کردند.

جعفری در ادامه افزود: به دنبال شکل گیری این پویش در شهرستان، مسئولین ارشد شهرستان نیز با استقبال از این طرح، به این پویش پیوستند.

بر اساس این نقل از، دکتر جلیلی نماینده شهروندان و مردم شهر شریف مراغه، عجب‌شیر و همچنين سراجو در مجلس شورای اسلامی و همچنين حجه الاسلام شربیانی نماینده ولی فقیه در عجب‌شیر و همچنين مهندس اصغرپور فرماندار شهرستان عجب‌شیر به این پویش پیوستند و همچنين اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همچنين همراهی با جمعیت هلال احمر در جهت گذر از بحران آب در کشور کردند.

جوانان عجب شیر، پیشتازان پویش نذر آب در تاریخ ۱۰ August 2018 | 6:17 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان عجب شیر، پیشتازان پویش نذر آب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *