جوانان شوشی ضرورت و همچنين اهمیت آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی فرا گرفتند/ برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه

1-300x225.jpg

جوانان شوشی ضرورت و همچنين اهمیت آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی فرا گرفتند/ برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه

|جوانان شوشی ضرورت و همچنين اهمیت آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی فرا گرفتند/ برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه از هلال ۱۴۷|

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شوش از برگزاری کارگاه آموزشی تجربه و مهارت بالا های زندگی برای اعضای جوانان این جمعیت خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ سیده جادران سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شوش گفت: این کارگاه آموزشی با حضور اعضا مرکز مسائل جوانان هلال احمر شهرستان شوش برگزار و همچنين مسائلی در ارتباط و رابطه با زندگی های موفق به اعضا آموزش داده شد ضمن اینکه آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی می تواند بر افزایش عزت نفس،کاهش کم رویی، کاهش گرایش به مصرف مواد روانگردان، افزایش انگیزه پیشرفت، افزایش خوداحترامی و همچنين افزایش سازگاری اجتماعی تاثیرگذار باشد.

جادران برگزاری این گونه کارگاه های آموزشی را برای بهبود وضع جامعه مثمر ثمر دانست و همچنين افزود: جمعیت هلال احمر با توجه به اینکه یکی از مراکز مهم تربیت جوانان است باید بتواند زمینه برگزاری این گونه کارگاه ها را فراهم کند چرا که اﻳﻦ ﺗﻮاﻧﺎییﻫﺎ ﻓﺮد را ﻗﺎدر میﺳﺎزﻧﺪ ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﻘﺶﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎعی ﺧﻮد را ﺑﭙﺬﻳﺮد و همچنين ﺑﺪون ﻟﻄﻤﻪ زدن ﺑﻪ ﺧﻮد و همچنين دﻳﮕﺮان ﺑﺎ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎ، اﻧﺘﻈﺎرات و همچنين ﻣﺸﻜﻼت روزﻣﺮه ﺑه وﻳﮋه در رواﺑط ﺑﻴﻦ ﻓﺮدی ﺑﻪ ﺷﻜﻞ ﻣﻮﺛﺮی ﺑﺮﺧﻮرد مي شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه ﻳﺎدﮔﻴﺮی ﻣﻬﺎرتﻫﺎی زﻧﺪﮔﻲ ﻣﻮﺟﺐ اﻓﺰاﻳﺶ ﻇﺮﻓﻴﺖ روان ﺷﻨﺎختی اﺷﺨﺎص میﺷﻮد اظهار داشت: ﻫﺪف اصلی آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎی زﻧﺪگی در واﻗﻊ اﻓﺰاﻳﺶ ﺗﻮاﻧﺎیی روانی – اﺟﺘﻤﺎعی و همچنين در ﻧﻬﺎﻳﺖ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮی از ﺷﻜﻞ ﮔﻴﺮی رﻓﺘﺎرﻫﺎی آﺳﻴﺐ رﺳﺎن و همچنين ارﺗﻘﺎی ﺳﻄﺢ ﺑﻬﺪاﺷﺖ روانی اﺳﺖ.

کانون فعالیت های متنوع/ از دیدار با امام و پيشوا جمعه تا دیدار با خانواده های شهدا

رئیس جمعیت هلال احمر ایذه از برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در این شهرستان خبر داد.

محمود عالی محمدی با توجه به نقش و همچنين جایگاه زن اظهار داشت: نماینده مسائل بانوان این جمعیت ودیگر نمایندگان شاغل در ادارات شهرستان با امام و پيشوا جمعه محترم شهرستان دیدار و همچنين گفت و همچنين گو کردند.

وی افزود: در این دیدار مباحث در باره معظلات و مسائل و مشکلات بانوان ومشکلات اجتماعی بانوان و همچنين فعالیت قشر زنان در شهرستان مطرح شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه در تشریح فعالیت های اعضا این جمعیت در کنار جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان سیستان بیان کرد: اعضا در برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف موضوع جمع اوری کمک های مردمی را مدنظر قرار داده و همچنين به آن هم اهتمام جدی می ورزند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اهمیت فرهنگ شهدا، غنچه های هلال مهد فشته با حضور در گلزار شهدا قبور مطهر فداییان امنیت و همچنين آرامش شهروندان و مردم شهر را غبارروبی و همچنين عطر افشانی کردند.

عالی در توضیح دیدار با خانواده شهدا تصریح کرد: به همراه جمعی از اعضای جوانان داوطلبان وکانون دانشجویی هلال احمر شهرستان ایذه با خانواده شهید نگهدار مهری دیدار شد.

وی عنوان کرد: اینگونه دیدارها فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده های معظم شهدا وایثارگران است  که امروز به عنوان آرامش وامنیت در کشور برخوردار هستیم و همچنين به عزت خون شهدا است.

عالی محمدی اظهار داشت: پدرشهید مهری در خصوص اخلاق ورفتار ومحسنات شهید وهمچنین چگونگی اعزام به جبهه و همچنين سال شمسي شهادت شهید توضیحاتی ارائه دادند.

 

جوانان شوشی ضرورت و همچنين اهمیت آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی فرا گرفتند/ برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه در تاریخ ۲۷ February 2020 | 3:56 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان شوشی ضرورت و همچنين اهمیت آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی فرا گرفتند/ برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *