جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در مرحله استانی بیست نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر

جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در مرحله استانی بیست نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر

|جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در مرحله استانی بیست نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر از هلال ۱۴۷|

بیست ونهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر مرحله استانی در قسمت و بخش برادران در سیستان و همچنين بلوچستان آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی معاونت امورجوانان جمعیت هلال احمر استان سیستان و همچنين بلوچستان، دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: مرحله استانی بیست ونهمین دوره مسابقات فرهنگی ، امدادی رفاقت مهر در زاهدان آغاز شد.

علیرضا میری خاطر نشان کرد: باتوجه به اهداف اصلی هلال احمر در زمینه فعالیت‌های امدادی، بشردوستانه و همچنين عام‌المنفعه در این مسابقات، کارگروهی و همچنين تلاش برای ایجاد دوستی‌ها، تمرین می مي شود تا به این شکل، آمادگی جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر، افزایش یابد.

وی اظهارکرد: مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر با حضور ۹۹نفر از اعضای کانون های دانشجویی، جوانان، طلاب، روستایی، عشایری برگزارشد.

میری با اشاره به اینکه این مسابقات در رشته های فرهنگی، امدادی برگزار می مي شود افزود: رشته های زبان انگلیسی، کمک های اولیه، اسکان اضطراری، حمل مصدوم از برنامه جذاب و جالب و خوب های اصلی در این مسابقات است.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاریمرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر جوانان در قسمت و بخش خواهران خبر داد.

 علیرضا میری دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان گفت :این دوره از مسابقات با شعار *جوانان، رفات مهر، توسعه فرهنگ بشردوستی*در قسمت و بخش خواهران از ۱۷ لغایت ۱۸ مهرماه در اردوگاه فاطمه الزهرا (س) برگزار شد..

وی هدف از برگزاری مسابقات را بالا بردن سطح علمی و همچنين امدادی اعضا، تبادل تجربیات و همچنين فعالیتهای بشردوستانه، تمرین کار گروهی، کسب تجربه و مهارت بالا و همچنين ایجادی محیطی توأم از صلح، دوستی و همچنين مهرورزی برای جوانان اعلام کرد.

میری افزود: بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات با حضور ۱۱ تیم ۹ نفره از شهرستان های زاهدان، خاش، سیب و همچنين سوران ، سراوان، نیکشهر، چابهار، سرباز، هیرمند، زابل، یرجاوه و همچنين ایرانشهر در آیتم های احیای قلبی و همچنين ریوی، ارزیابی مصدوم، پانسمان و همچنين بانداژ، آتل بندی، حمل مصدوم، اسکان اضطراری و همچنين رشته ی حمل ۱نفره و همچنين و همچنين ۲ نفره” در قالب تيم های صلح ، دوستی و همچنين مهرورز برگزار شد.

وی ادامه داد: دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و همچنين بختیاری بعنوان ناظر و همچنين نماینده نهاد جوانان در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در مرحله استانی بیست نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر در تاریخ ۱۲ October 2018 | 10:43 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در مرحله استانی بیست نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *