جوانان بزرگترین سرمایه های جمعیت هلال احمر خواهند بود

جوانان بزرگترین سرمایه های جمعیت هلال احمر خواهند بود

|جوانان بزرگترین سرمایه های جمعیت هلال احمر خواهند بود از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران در آئین افتتاحیه طرح شوق رویش استان مازندران در جمع کارشناسان، مسئولین، دبیران، مربیان و همچنين رابطین خبری شعب جوانان را بزرگترین سرمایه های جمعیت هلال احمر دانست و همچنين گفت: ترویج صلح و همچنين دوستی، حفظ کرامت انسانی و همچنين کاهش آلام بشری اهداف اساسی جمعیت هلال احمر است که مهمترین ارزش های اجتماعی می باشد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، دکتر مجتبی اکبری در جمع کارشناسان و همچنين مسئولین امورجوانان شعب، مربیان، دبیران و همچنين رابطین خبری شعب جمعیت هلال احمر استان با تبریک دهه کرامت افزود: امروزه در جمعیت هلال احمر استان مازندران شاهد حضور جوانان نمونه، بی بدیل و همچنين توانمندی هستیم که صاحب سبک، الگو و همچنين ایده خواهند بود و همچنين با مشارکت زبانزد خود نقش آفرینی کرده و همچنين باعث افتخار خواهند بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به حدیث لم یشکر المخلوق و همچنين لم یشکر الخالق گفت: ارزش های والای اجتماعی و همچنين انسانی با نمود عملی آن هم، از طریق نقش افرینی جوانان، آثار بسیار خوبی در جامعه خواهد داشت و همچنين این امر مصداق بارزی از ترویج صلح و همچنين دوستی، حفظ کرامت انسانی و همچنين کاهش آلام بشری است.

دکتر اکبری با تاکید بر دستور کار قرارگرفتن توسعه فعالیت های داوطلبی و همچنين توسعه فعالیت های جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب های جمعیت هلال احمر، تصریح کرد: یکی از دغدغه های اصلی جمعیت هلال احمر استان مازندران ایجاد ارزش آفرینی برای جوانان در چارچوب هلال احمر است و همچنين می قدرت برای هر جوانی یک پروتکل با توجه به نگرش، دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا هایش تعریف کرد. که جوانان با نقش آفرینی و همچنين مشارکت های خود در جامعه ارزش آفرینی کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به قرار گرفتن در عصر تکنولوژی و همچنين سرعت، بیان کرد: در دنیای امروز سرعت در هر امری موجبات پیشتازی را فراهم مي کند و همچنين میتوان به خوبی در انجام کار نیک و همچنين نیکوکاری از این موهبت بهره گیری کرد تا شعار جوانی، جنبش و همچنين نشاط اجتماعی را بررسي کننده و پروهشگر کرد.

دکتر اکبری در همین زمینه ادامه داد: تغییر نگرش انسان ها در زندگی به سمت تعالی نمونه بارزی از کار خیر است و همچنين در دوران جوانی که دوران جنبش، حرکت، تکاپو و همچنين پویایی است با مشارکت جوانان در ترویج صلح و همچنين دوستی، حفظ کرامت انسانی و همچنين کمک به همنوع میتوان برای توسعه جامعه بیش از پیش گام برداشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به آیات قرآن در خصوص پیشی گرفتن در کار نیک، گفت: خداوند در آیات مختلفی از قرآن کریم به سبقت در کار خیر تاکید کرده است و همچنين میتوان با تاسی از آیه شریفه فاستقبوالخیرات در انجام کارهای خیر در راستای اهداف جمعیت هلال احمر پیشگام بود.

دکتر اکبری با تاکید بر بهره بري و استفاده بهینه از زمان در سرمایه عظیم جوانی، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر یک نهاد اجتماعی جوون محور و همچنين داوطلب محور است که با نهضت جدب و همچنين سازماندهی در کنار بهره بري و استفاده از زمان جوانی منتج به نشاط اجتماعی می مي شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران در پایان گفت: برای تحقق شعار جوانی، جنبش و همچنين نشاط اجتماعی می بایست وقت را غنیمت شمرد و همچنين با سرعت در دیجیتالی کردن مسائل، بالابردن سرعت و همچنين پویایی سیستم به سمت جامعه ای پرتلاش گام برداشت.

جوانان بزرگترین سرمایه های جمعیت هلال احمر خواهند بود در تاریخ ۲۴ July 2018 | 8:07 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان بزرگترین سرمایه های جمعیت هلال احمر خواهند بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *