جوانان اندیمشکی شب یلدای خود را با معلولین و همچنين نیازمندان سهیم شدند

1-300x169.jpeg

جوانان اندیمشکی شب یلدای خود را با معلولین و همچنين نیازمندان سهیم شدند

|جوانان اندیمشکی شب یلدای خود را با معلولین و همچنين نیازمندان سهیم شدند از هلال ۱۴۷|

رییس جمعیت هلال احمر اندیمشک از دیدار صمیمی جوانان با معلولین مرکز توانبشخی شایسته به مناسبت شب یلدا خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، زهرا بهاروندی اظهار داشت: برگزاری آیین شب یلدا بهترین فرصت برای پاسداشت فرهنگ و همچنين سنت های ملی است و همچنين باید به بهترین شکل ممکن برگزار مي شود

بهاروندی با بیان اینکه اعضا جوانان به مناسبت شب یلدا در راستای طرح یلدانه با شعار «یلدا برای همه» به دیدار معلولین مرکز توانبخشی شایسته رفتند و همچنين افزود : این دیدار در حمایت از معلولین برای گسترش و همچنين تقویت همدلی، ابراز محبت اشخاص به یکدیگر، ایجاد نشاط روحی و همچنين تقویت حس انسان دوستی انجام شد.

بهاروندی با اشاره به اینکه این گونه دیدار ها موجب تقویت اخلاق حرفه ای مناسب در برخورد با معلولین می مي شود تصریح کرد : جوانان مهرورز جمعیت هلال احمر اندیمشک در این دیدار با اهدای گل و همچنين پذیرایی، اجرای نمایش با عروسک موسیقی فضایی شاد و همچنين به یاد ماندنی برای این فرشته ها رقم زدند.

رییس جمعیت هلال احمر اندیمشک یادآور شد: جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک به مناسبت شادی شب یلدا بسته های خوراکی در بین نیازمندان سطح شهرستان اهدا کردند.

جوانان اندیمشکی شب یلدای خود را با معلولین و همچنين نیازمندان سهیم شدند در تاریخ ۲۲ December 2019 | 12:47 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانان اندیمشکی شب یلدای خود را با معلولین و همچنين نیازمندان سهیم شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *