جوانانی که خدمت به هموطن را در کنار خانوداه ماندن ترجیح دادن

جوانانی که خدمت به هموطن را در کنار خانوداه ماندن ترجیح دادن

|جوانانی که خدمت به هموطن را در کنار خانوداه ماندن ترجیح دادن از هلال ۱۴۷|

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنين فراگیرشدن این ویروس در سراسر ایران و همچنين درگیرشدن برخی از هموطنانمان جوانان هلال احمر بار دیگر خالصانه توانستند شعار بشردوستی ، نوعدوستی را معنا کنند ودر کنار هموطنان خود ارائه خدمت کنند.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، این استان ازجمله استانهای بود که در شرایط بحران قرارگرفت وا ین ویروس مهمان ناخوانده منزل و خانه هایشان شد جوانان هلال احمر از ابتدای شیوع این ویروس اقدامات بشردوستانه خودرا به همشهریان خود ارائه دادند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ارتباط و رابطه با این نقل از بیان داشت: جوانان از ابتدای شیوع ویروس اقدام به توزیع بروشور در بین کسبه وبازاریان نمودند

وی افزود: آموزش مقابله با این ویروس شامل فعالیتهای گرفته شده توسط جوانان بود که با استقبال عامه شهروندان و مردم شهر مواجه شد و همچنين در نظر سنجی گرفته شده میزان رضایت شهروندان و مردم شهر از این کار بسیار بالابود.

وی گفت: ضدعفونی کردن معابر و همچنين توزیع ماسک و همچنين دستکش شامل فعالیتهای بود که جوانان تا پاسی ازشب به خدمت مشغول بودند.

اشتری خاطرنشان کرد: با ابلاغ نهاد و همچنين حضور جوانان در پایگاههای تب سنجی بسیاری از جوانان در روز عید خدمت به هموطن را در کنار خانوده ماندن ترجیح دادن ولحظه سال شمسي تحویل را در ایستگاههای تب سنجی در کنار شهروندان و مردم شهر بودند

وی تصریح کرد: ازهمان ابتدا شروع به گرفتن تست تب و همچنين ضدعفونی کردن ماشینها پرداختند و همچنين از صحت وسلامت هموطنان خود مطمعن میشدند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی همکاری تمام کانونها را نشان از همدلی این اعضاء دانست وبیان داشت: کانونهای طلاب، دانشجویی، آزاد در کنارهم ودوشادوش هم در حال فعالیت خواهند بود وهرکدام قسمتی از کار رابرعهده گرفته اند

وی در پایان خاطرنشان کرد : این فعالیت همچنان ادامه دارد وجوانان با انرژی به فعالیت خود ادامه میدهندتا بتوانند با همکاری یکدیگر این ویروس را شکست دهند.

 

جوانانی که خدمت به هموطن را در کنار خانوداه ماندن ترجیح دادن در تاریخ ۲۵ March 2020 | 11:49 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جوانانی که خدمت به هموطن را در کنار خانوداه ماندن ترجیح دادن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *